Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Sylwia Krzyśko
Mama
post napisany:

Potrzebuję pomocy, ponieważ nie wiem co kupić przyjaciółce i jej miesiecznemu synkowi. Pytałam ją o zdanie, ale powiedziała, że ma wszystko po starszym synku. A nie wypada iść w odwiedziny bez prezentu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Natalusia40
Mama
post napisany:

Wiesz co skoro wszystko ma tzn rzeczy, zabawki itd to możesz jej kupić paczkę pieluch lub dobre chusteczki albo np zestaw dermedic baby ten żel do mycia i krem od pierwszego dnia życia. Myślę że to fajny prezen A chyba takich rzeczy to nie ma po starszym.

Pozdrawiam 

0 0
zgłoś post
do moderacji
miramma
Mama
post napisany:

Zależy jaki masz budżtet, ale mnie ostatnio zauroczyła Wydra od Fisher Price, jest śliczna i naprawdę pomaga maluszkom. Koszt ok 100 zł.  Ja już niedługo zostanę mamą i na pewno bym się ucieszyła, samemu szkoda wydać kasy, ale jak się dostanie na prezent to super miłe :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sylwia Krzyśko
Mama
post napisany:

O super dziękuję Wam bardzo za pomoc. Zestaw kosmetyków albo wydra takich rzeczy na pewno nie ma po starszym synku. Tu nie chodzi nawet o budżet tylko o dobry gest dla najlepszej przyjaciółki. Jeszcze raz Wam dziękuję.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna SPF 30