Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
sylwek1993
Mama
post napisany:

Potrzebuję pomocy, ponieważ nie wiem co kupić przyjaciółce i jej miesiecznemu synkowi. Pytałam ją o zdanie, ale powiedziała, że ma wszystko po starszym synku. A nie wypada iść w odwiedziny bez prezentu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Natalusia40
Mama
post napisany:

Wiesz co skoro wszystko ma tzn rzeczy, zabawki itd to możesz jej kupić paczkę pieluch lub dobre chusteczki albo np zestaw dermedic baby ten żel do mycia i krem od pierwszego dnia życia. Myślę że to fajny prezen A chyba takich rzeczy to nie ma po starszym.

Pozdrawiam 

0 0
zgłoś post
do moderacji
miramma
Mama
post napisany:

Zależy jaki masz budżtet, ale mnie ostatnio zauroczyła Wydra od Fisher Price, jest śliczna i naprawdę pomaga maluszkom. Koszt ok 100 zł.  Ja już niedługo zostanę mamą i na pewno bym się ucieszyła, samemu szkoda wydać kasy, ale jak się dostanie na prezent to super miłe :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
sylwek1993
Mama
post napisany:

O super dziękuję Wam bardzo za pomoc. Zestaw kosmetyków albo wydra takich rzeczy na pewno nie ma po starszym synku. Tu nie chodzi nawet o budżet tylko o dobry gest dla najlepszej przyjaciółki. Jeszcze raz Wam dziękuję.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kajuzia
Mama
post napisany:

Czy kupisz coś co już ma, czy coś czego niema, to wszystko się przyda prezentu nie wyrzuci. Może być zabawka, lub jakieś rzeczy do pielęgnacji, albo jakiś fajny ciuszek, dziecku niegdy za wiele.                          .

0 0
zgłoś post
do moderacji
_mama_testuje
Mama
post napisany:

Ja bym się ucieszyła z otulacza bambusowego np z Texpol ten największy ( mam, uzywamy od prawie 7ms i jestem zachwycona), termofor MRB od Lullalove również jest cudny albo książeczka kontrastowa lub kosmetyki od nich w 100% naturalne 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja_91
Mama
post napisany:

Z mojego doświadczenia to paczka pieluch lub chusteczki nawilżane najbardziej mnie zadawalały... Na początku idzie tego multum więc jakby nie było trochę to odciąża budżet. Dobra alternatywa jest też chyba jakiś pluszaczek

0 0
zgłoś post
do moderacji
karolinach91
Mama
post napisany:

Najlepszy prezent, najbardziej przydatny to pampersy :) chusteczek nie polecam, bo nie wiadomo czy dziecko nie ma na nie uczulenia.

Jeżeli chodzi o zabawki może mata edukacyjna? Przyda się na później jak dziecko będzie się już interesowało zabawkami :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

Myślę że tort z pampersów jest najlepszym rozwiązaniem ładnie wygląda i zawiera przypadne rzeczy. Bo w nim można znaleźć pampersy, chusteczki nawilżające, kocyk, butelke, maskotke, grzechotki i co tam kto zechce schować w nim :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
natasza772
Mama
post napisany:

Sama spodziewam się dziecka, i myślę że fajnym prezentem napewno będą pieluchy, jakis ciuszek, czy jakis kocyk i gryzaczek do tego... Albo coś co bedzie pamiątką na zawsze, sesje zdjęciową to jest naprawde super prezent :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby