Nawigacja:
Spanie na brzuszku /dziecko poniżej roku/
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mother
Mama
post napisany:

Czytałam na tej stronie Dermedicowo ze niemowlę nie powinno spać na brzuchu jeśli nie skończyło pierwszego roku życia. Co jeśli niemowlę nie ma roku a już śpi prawie tylko na brzuchu w nocy? Czy Wasze pociechy też tak śpią?

1 0
zgłoś post
do moderacji
AniaF123
Mama
post napisany:

Moja ma 5 miesięcy od 2 miesięcy w nocy przewraca się na brzuch .. Tak jej chyba wygodniej,  nie przewracam jej na plecy bo się denerwuje i się budzi .. starsza córka też lubi spać na brzuchu więc chyba to u nich rodzinne ;) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Żona i mama
Mama
post napisany:

To prawda zaslyszana od poloznej. Dziecko powinno spac na boku.Raz na jednym raz na drugim.Szczegolnie gdy dziecko ulewa mleko!Zawsze tego pilnowalam przy swoim dziecku.Pozdrawiammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamamarzena
Mama
post napisany:

Moja córka ma 7 miesiecy od 4 miesiaca uwielbia zasyiac na brzuszku, w ciągu dnia zostawiam ją w tej pozycji kiedy zaśnie, natomiast na noc staram sie ją przełożyć na plecy bądź bok. Spanie na brzuszku ma podobno dobry wpływ ale na noc sama osobiście nie odważyłabym się córeczki tak zostawic.

0 0
zgłoś post
do moderacji
AgataCee
Mama
post napisany:

Hej, 

Moja Anielka ma 3,5 miesiąca niedawno zaczęła sama odwracać się na bok :)

W ciągu dnia sama kładę ją na brzuszek i czasem lubi sobie tak zasnąć nigdy nie zostawiam jej samej . Maluchy lubią spać w tej pozycji dodatkowo podobno zmniejsza to występowanie kolek i dziecku lepiej wypuścić z siebie gazy . 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

Syn rowniez zasypia na.brzuszku i go tak.zostawiam dopoki nie zasnie juz tak glebiej. Czasem go właśnie sama przerwacam ale tez zauwazylam, ze potrafi przewrocic sie sam na boczek badz plecki :) wiec nie spi wylacznie w tej pozycji cala noc 

0 0
zgłoś post
do moderacji
DoktorGrzegorz
Lekarz
post napisany:

Pozycja na brzuszku jest korzystna dla prawidłowego rozwoju stawów biodrowych, jednak – jak udowodnili naukowcy – może być jedną z przyczyn wystąpienia zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mgchodak92
Mama
post napisany:

Moja córka ma 9 miesięcy i od miesiąca śpi w nocy na brzuszku , I na początku bardzo się bałam I starałam się obracać ją na plecy  ale ona sama I tak się przewraca na brzuszek :) I tak przesypia prawie całe noce :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
schowajsie
Mama
post napisany:

Nasz syn ma 4 miesiące i w nocy czasmi sam obraca sie ma brzuszek. W takich sytuacjach spie mega czujnie co chwile zagladajac czy ma dobrze ułożona buźke.  Jak przewroce go na plecy to bedzie awantura ;-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agatakamila
Mama
post napisany:

Nasza córka 7,5 miesięczna śpi na brzuszku, sama się obraca a główkę trzyma ładnie na boczku. Póki nie ma poduszki to nic się nie stanie. Podobno już 6 miesięczne dziecko ma wykształcony instynkt przetrwania i obudzi się gdyby nie mogło oddychać. Póki dziecko samo sprawnie się obraca trzeba dać mu spać jak mu wygodnie :) nie dajmy się zwariować 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające