Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
PannaAnna91
Mama
post napisany:

Hej! Jestem mamą dwójki dzieci, obydwoje noszonych, córka do urodzenia w chuście, siedziała w wózku może z 4y razy, a syn noszony sporadycznie w chuście a odkąd usiadł w nosidle, czy jest nas tu więcej? :) czy wiedzę Jakie są różnice między nosidłem a wisiadlem? Kiedy można zacząć nosić dziecko prawidłowo w nosidle ? :))

załącznik do posta:

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja synka nosiłam w nosidle od 5 mca. czasmi sie zdarzy ze jeszcze go noszę - chwila moment i mi zasypia. chusty niestety nie stosowałam. Myslę ze na forach internetowych wiecej takich informacji bedzie podanych

0 0
zgłoś post
do moderacji
Żona i mama
Mama
post napisany:

Fizjoterapeuci nie polecają noszenia w chuscie niestety ja rowniez nie polecam :( Pozdrawiam ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
zgłoś post
do moderacji
agami882
Mama
post napisany:

Hej ja używam tłusty od drugiego do mniej więcej szóstego miesiąca. Była dla mnie wybawieniem gdyż córka nie chciała inaczej zasypiac już na rękach. Na szczęście szybko jej się zmieniło. Od ok 7 miesiąca gdy córka już stabilnie siedziala wsiadlysmy w nosidlo zaffiro. Czad!

Właśnie jedziemy na naszą 2 wyprawę w góry. Córka nie marudzi więc chyba jej pasuje  🙄

0 0
zgłoś post
do moderacji
agami882
Mama
post napisany:

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie doradca do spraw chustonoszenia przekazała nam tą wiedzę i potwierdzam ją czytając różne wpisy i porady fizjoterapeutów. Główną zasadą do przesadzania dziecka z chusty donosi 2 jest to że dziecko potrafi samodzielnie siedzieć stabilnie. Warto też zapytać swojego pediatry lub fizjoterapeuty w przychodni Czy nasze dziecko może już skorzystać z tego rozwiązania

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

Nosidła i chusty są jak najbardziej zalecane przez fizjoterapeutów tylko musza to być odpowiednie. Dziecka napewno nie nosimy przodem do świata tylko przodem do siebie ja urodziłam w upały wiec nie kupowałam żadnej chusty bo była bym cała spocona i mała tez. A teraz sie zastanawiam bo miała bym ręce wolne i mogła bym coś zrobić mając ja na rękach 

1 0
zgłoś post
do moderacji
agami882
Mama
post napisany:

Olga masz rację. Nam nawet lekarz kazał początkowo używać chusty ze względu na ułożenie nóżek i możliwość odwodzenia ich przy prawidłowym nawiązaniu chusty. Oczywiście wszystko nalezy robić z rozsądkiem. Dziecko nie powinno spędzać w chuscie zbyt wiele czasu

1 0
zgłoś post
do moderacji
NatSol
Mama
post napisany:

Chcialam nosic w chuscie ale ani mi ani synkowi chusta nie przypasowala. Koedy zaczal siadac zaczelismy uzywac nosidla ktore jest z nami do dzis, choc maly juz swoje wazy 😉 ale polecam, bo wolne rece zawsze sie przydadza 😉

0 0
zgłoś post
do moderacji
Grzegorz
Tata
post napisany:

My naszego synka zaczęliśmy nosić w nosidle jak miał sześć  miesięcy, ponieważ wtedy już dobrze siedział. Wyczytaliśmy gdzieś z żoną, że dzieci w nosidłach powinno się zacząć nosić jak już dobrze siedzą. Do chusty jakoś nie byliśmy przekonani.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod przysznic