Nawigacja:
W czym pierzecie rzeczy waszych maluchów?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Weronika Bukowska
Mama
post napisany:

Ja piore w lovela do kolorów i do białego do płukania używamy lenor sensitive którego serdecznie polecamy, córka jest alegikiem ale ten płyn jest antyalergiczny, bardzo lad ie pachnie. Co do innych marek nie używałam jeszcze ale po co zmieniac skoro lovela nam służy 😍

0 0
zgłoś post
do moderacji
Inkognito
Mama
post napisany:

Ja od samego początku używam proszku do prania i płynu do płukania Lovela, mój maluszek ma dosyć wrażliwa skore i po jakim kolwiek kontakcie z rzeczami wypranymi w innym proszku już ma wysypkę a po Loveli wszystko jest dobrze ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
_mama_testuje
Mama
post napisany:

U nas sprawdził się Dzidziuś. Nie wystąpiła alergia i ma delikatny zapach więc mie drażni malucha. Używałam tez Loveli ale po niej wystąpiła wysypka więc byliśmy zmuszeni do zmiany. To jest tak naprawdę metodą prób i błędów 

0 0
zgłoś post
do moderacji
karolinach91
Mama
post napisany:

Ja od początku piorę w zwykłych kapsułkach, w których piorę nasze ubrania. Nie używałam żadnych specjalnych proszków. We wszystkim jest przecież chemia :) jeżeli nic się nie dzieje po zwykłym proszku nie ma sensu kupować specjalnego dla dzieci. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
KlaraM
Mama
post napisany:

Ja również jak wiele mam używam płynu do prania bobini, do płukania wolę loveli bo bobini ma w moim odczuciu dziwny chemiczny zapach i ubranaka nie są tak miłe jak po loveli. Na rynku jest wiele produktów, więc można znaleźć coś odpowiedniego dla malucha

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

Najpierw prałam w płynie do koloru lub białego Lovela albo Dzidziuś. Płyn do płukania również z Loveli lub Dzidziuś. Jednak jakiś czas temu przeszłam na proszek do koloru i do białego Lovela. Plus mam odplamiacz Dzudzius lub Lovela. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby