Nawigacja:
W czym pierzecie rzeczy waszych maluchów?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Żona i mama
Mama
post napisany:

Ja piore w proszku i mleczku Lovela.Nie uczuli . Pięknie Dopiera ubrania.Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

Płyn lovela jest bardzo dobry, ja polecam też osobom dorosłym, które mają jakies uczulenia lub poprostu wrażliwą skórę. Zapach jest delikatny, prawie niewyczuwalny ale niedawno natknęłam sie na płyn do butelek też z lovelli i stosuję od jakiegos czasu,

0 0
zgłoś post
do moderacji
agami882
Mama
post napisany:

Ja również pióra ubranka małej we wspomnianej już wcześniej loveli. Nie testowałam innych środków dla dzieci ale zdarzyło mi się wyprać pojedyncze ubranka w normalnym proszķu i nie uczulil małej. Powoli mam zamiar przedstawiać się na skuteczniejsze proszki . Jak dla mnie lovela dopiero delikatne plamy. Córka jest co raz większa i co raz ciekawsze plamy pojawiają się na ubraniach z którymi moim zdaniem lovela sobie nie radzi

1 0
zgłoś post
do moderacji
Grzegorz
Tata
post napisany:

My ciuchy dziecka praliśmy w specjalnym proszku (bobini)  i płynie (lenor-tym delikatnym białym) do płukania, przeznaczonym dla dzieci. NAtomiast od 6 miesiąca życia pierzemy mu ciuszki  w normlanym proszku i płynie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Bernadetta
Mama
post napisany:

Piorę rzeczy dziecka w płynie Lowela, polecam. Tylko jak zwykle plamy z zupek i soków nie zawsze się spierają, tak chyba działają wszystkie produkty do prania dla dzieci. Trzeba wcześniej zapierać

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anna.katarzyna.szala
Mama
post napisany:

Zdecydowanie Lovela:) zarówno płyn jak i proszek. Do tego zawsze tryb z praniem parowym.                                                                 nie uczulił nas jeszcze, ma neutralny zapach i dopiero wszystko:) daje radę nawet z rozszerzaniem diety maluszka                                

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anna.katarzyna.szala
Mama
post napisany:

Zdecydowanie Lovela:) zarówno płyn jak i proszek. Do tego zawsze tryb z praniem parowym.                                                                 nie uczulił nas jeszcze, ma neutralny zapach i dopiera wszystko:) daje radę nawet z rozszerzaniem diety maluszka                                

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna86
Mama
post napisany:

Jelp lub bobini do prania, do płukania biały lenor sensitiv ładny zapach, a jest hipoalergiczny, jak narazie brak uczulenia u starszego te same produkty były używane i również było dobrze bez żadnych ekscesow skórnych. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zuza92
Mama
post napisany:

Ja od początku prałam w Loveli. Najpierw w mleczku, potem kapsułkach a z czasem w proszku z dodatkiem płynu Lenor sensitive. I sama nie wiem do tej pory, czy był sens, bo różnie mówią. Jak skończy się mi obecny proszek, będę prała w naszym 🤔

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

Ja piore w Loveli i ubranka sa czyste i pachnace a do tego nie uczulaja synka. Cena tez nie jest jakas z kosmosu i widze ze wiele mam go poleca.☺ Teraz synek ma juz prawie 9 miesięcy ale dalej piore w proszku dla dzieci bo mysle ze tak jest bezpieczniej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby