Nawigacja:
W czym pierzecie rzeczy waszych maluchów?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Olga
Mama
post napisany:

W czym pierzecie rzeczy waszych maluchów? W zwykłym proszku czy może w specjalnym dla dzieci? Możecie któryś polecić? Jest ich tyle w sklepach ze niewiadomo który wybrać wiec liczę na pomoc innych mam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Loca93
Mama
post napisany:

Ja używam bobini i yelpa. Ale wszystko sie okaże po porodzie czy mała nie jest uczulona na składnik któregoś z tych. Wtedy w zależności od tego czy dostanie jakiejś wysypki będe szukac innych. Nie kupuj tylko nie wiadomo jak dużych opakowań w pierwszym okresie, bo nie wiadomo czy Twojemu maluszkowi podpasują.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

od 4 miesiąca życia piorę w normalnych proszkach, ale włączam dodatkową opcję płukania bądź wirowania. Wcześniej używałam proszków i płynów z loveli, ale ubrania po nich były strasznie twarde.

0 0
zgłoś post
do moderacji
WAnna
Mama
post napisany:

Płyn bobini lub swonco, ten drugi dostępny przez internet, niby cenowo wychodzi drożej przy zakupie ale wystarcza naprawdę na długo więc wychodzi na jedno czy kupię jeden swonco czy dwa lub trzy inne w tym czasie, a lepiej dopiera plamy, nie śmierdzi chemią, jest wersja bezzapachowa jak i z lekkim naturalnym zapachem. Nie uczula i skład bez zastrzeżeń, bez fosforanow itp. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

U mnie sprawdza się płyn jelp oraz lovela. Ale na rynku faktycznie jest bardzo duzo produktow do prania dziecięcych ubranek i nie wiem czym sie one roznia od siebie. Sama miałam problem z wyborem. Tyle, że coś co jest dobre dla jednej osoby, niekoniecznie będzie takie dla innej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Wybór jest bardzo duży a najlepiej by był przetestować wszystko :D Bo dla jednych ten będzie dobry a dla drugich już niekoniecznie. Tylko jak to zrobić by wypróbować choć większość?? hehe :) Ja od swojej strony mogę polecić płyny lovela :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

Kupiłam właśnie Lovela nieduże opakowanie ale jeszcze w nim nie prałam czekam aż się nazbiera tych rzeczy troszkę więcej. A jeszcze jedno pierzecie wszystkie rzeczy razem czy no wasze ubrania osobno a malucha osobno? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Klaudia_91
Mama
post napisany:

Ja od początku piorę w Loveli i od momentu narodzin synka nie ukazała się żadna alergia. Może jak skończyl 7 miesięcy (nie pamiętam) zaczęłam wlewać mu naszego płynu do płukania Silan i też jest dobrze :) Do dziś piorę ubranka małego i nasze osobno, choć trafi się przypadkowo, że jakieś ubranko syna wypierze się z naszymi i nic mu nie ma :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Ja piorę ubranka córeczki w mleczku Lovela. Ostatnio kupiłam płyn Dzidziuś i też jest dobry. Wybór jest duży, więc jest w czym wybierać. Zastanawiam się czy nie dodawać do prania delikatnego płynu do płukania tkanin.

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja na samym poczatku prałam w płynie do prania Lovela ale z czasem przez uczulenie zmieniłam na Bobini -fakt pranie nie pachnie jak po Loveli ale nie uczula. Pare razy zdarzyło mi sie wyprać rzeczy dziecka z naszymi plus plyn do plykania Silan i nic sie nie stalo pomimo alergii i azs

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod przysznic