Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Wioletta Kędzior
Mama
post napisany:

Urodziłam 2019 roku i w pierwszej nocy dziecka nie miałam ponieważ miałam cc ale jak w drugiej sobie na wieczór zabrali mi córkę i myli i normalnie A w trzeciej dobie myli przy mnie maluszka i pokazywali co i jak A to moje drugie dziecko ponieważ z pierwszym miałam tak samo zależy gdzie i w jakim szpitalu chcą myć dzieci sami

0 0
zgłoś post
do moderacji
pelasia1990
Mama
post napisany:

Rodziłam w listopadzie 2019 i w moim szpitalu nie myją noworodków, o czym mówili już w szkole rodzenia. Tłumaczą to tym, że ta maź ma dobroczynne działanie i najlepiej jak damy jej się wchłonąć do końca. Spędziłyśmy tydzień w szpitalu, a w domu wykąpaliśmy córeczkę dopiero trzeciego dnia po wypisie. Położna, która do nas przychodziła, podzielała stanowisko szpitala.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kabri
Mama
post napisany:

Dokładnie tak jak pisze pelasia1990 :) ta maź płodowa jest dla dziecka naturalną barierą przed zarazkami, więc zaleca się żeby była na skórze chociaż 48 godzin, najlepiej jeszcze dłużej :) Fajnie że wiele szpitali już odchodzi od codziennego mycia, jak rodziam w 2015 to syn był kilka razy kąpany. Teraz sama chciałam powiedzieć, żeby tego nie robili bo wykąpie w domu, ale skoro już wiele szpitali nie prakykuje codziennych kąpieli to tym lepiej :D może nawet nie będę musiała o to niekąpanie prosić ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby