Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Przemol
Tata
post napisany:

Witam chciałem się dowiedzieć czy u Was też już nie myją dzieci na oddziale położniczy?? Żona jak rodziła w 2016 r. to synek codziennie był myty i położne pokazywały jak to robić a później jak dbać o pepuszek a rodząc w 2018 r. już tego nie ma. Jestem ciekaw dlaczego już tego nie robią? Moim zdaniem to dziwne przez cały pobyt a czasem są to 4 dni i dziecko nie jest myte tylko tyle co chusteczkami się je wytrze.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Chwytam Szczęście
Blogerka
post napisany:

Trochę się pozmieniało, bo jak rodziłam pierwszego syna w 2011 to były codzienne kąpiele, ale też było o wiele więcej pielęgniarek. Teraz kąpiel była raz na tydzień, więc jak ktoś wyszedł wcześniej ze szpitala to się nawet nie załapał. Wychodząc ze szpitala w 2011 roku zostałam poinstuowana, aby kąpać małego codziennie. Teraz powiedzieli, że należy kąpać co 2-3 dni. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
justyna4519
Mama
post napisany:

U nas jak rodziłam w 2018 to myli maluszki codziennie:)  polozna przychodziła codziennie brała dziecko i myla nad "specjalnym" zalewem;) później pokazywały jak dbać o pepuszek i ubierala dziecko:) i w domu też kazał codziennie kąpać syna :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
justyna4519
Mama
post napisany:

U nas jak rodziłam w 2018 to myli maluszki codziennie:)  polozna przychodziła codziennie brała dziecko i myla nad "specjalnym" zlewem;) później pokazywały jak dbać o pepuszek i ubierala dziecko:) i w domu też kazał codziennie kąpać syna :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Wiolcia89
Mama
post napisany:

Moj pobyt w szpitalu wydłużył się do tygodnia ze względu na anemię. Dziecko umyłam dopiero w domu, w szpitalu już nie myją dzieci... bynajmniej w Łodzi tak jest. Troszkę się obawiałam ale lekarze są zdania, że tak lepiej dla maluszka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
joanna_ochman
Mama
post napisany:

My też nie załapałyśmy się na kapiel. Teraz jest trochę inne podejście. Z pierwszą córką było inaczej. Codziennie kąpiel. A teraz niby wystarczy raz na kilka dni.

Hmmm... I tak jak przyszłam do domu, to kapię. Bez przesady, nie "sterylnie", ale przecież tak goraco było, więc i potrzeba spłukania, umycia z potu. To moje zdanie. Każdy zrobi, jak zechce. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
emiliamamamai
Mama
post napisany:

Teraz niemowlę jest kąpane na życzenie rodzica. Ja rodziłam w czerwcu tego roku i o kąpiel poprosiłam dopiero dzień przed wyjściem ze szpitala. Ale na życzenie mogą kąpać codziennie. Podobno najlepiej nie myć dziecka 72 godziny od porodu, aby pozostało w naturalnej mazi jak najdłużej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Ja córeczkę wykąpałam dopiero w domu, czyli na trzeci dzień po porodzie. Gdybym została w szpitalu dłużej to i tak pewnie by nie umyli  dziecka. Dla mnie to trochę dziwne. Według mnie dziecko lepiej by się poczuło po takiej kąpieli.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Marcelka
Mama
post napisany:

U nas również brak kąpieli Prze cały pobyt w szpitalu dopiero pierwsza kąpiel w domu. Rodziłam w maju tego roku. Jednak położna od razu odradzala branie jakich kolwiek produktów Higienicznyxh dla dziecka poza chusteczkami i pampersami. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marikawalczak
Mama
post napisany:

Rodziłam 3 tygodnie temu i kąpiel jest na życzenie rodziców. A jeśli już położne myły dziecko to nie robiły tego przy mnie i nie pokazywały jak to robić. Pierwszą kąpiel nasz maluszek miał na drugi dzień po porodzie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia