Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
emiliamamamai
Mama
post napisany:

U mojej córki 2miesiecznej pojawiła się przepuklina pachwinowa, nasila się przy płaczu dziecka. Czekam na wizytę u lekarza, ale zastanawiam się, czy ktoś z tu obecnych miał taki problem i Jk to się skończyło?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Podbije temat, bo moze nikt nie zauwazyl, u nas nie bylo takiego problemu. Nie wiem jak to jest z taka przepuklina, ale jesli przepuklina jest na pepku to daja plaster i ona sie pozniej wchlania. Taka w pachwinie to wydsje mi sie, ze moze byc operacyjna aczkolwiek moge sie mylic. Minelo juz troche czasu wiec daj znac co powiedzial lekarz. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

O faktycznie temat musiał gdzieś nam umknac. Co do przepukliny to u takich małych dzieci to powinna się ona wchlonac nawet w pachwinie. U nas akurat nie było przepukliny. Z mojego otoczenia też nie kojarzę by ktoś miał u swoich pociech. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

U nas na razie nie mam takiego problemu ale prawdopodobnie mamy przepuklinę pępkowa albo za wysoko uciecha pępowinę bić pępek sporo wystaje poza skore. Kupiłam plaster i mam go przynieść na następna wizytę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia