Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Olga
Mama
post napisany:

Właśnie doszły mi płyny i kremy z firmy Latopic bo się okazało ze mała ma skaże białkowa i ma niezbyt ładna skore ale wcześniej używałam babydrem z rosmana i nie miałam zastrzeżeń tez zaglądam na bloga sroka 

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

unikac nalezy z bardzo duzym skladem, powinno sie unikac gdzie w skladzie jest alkohol bo niestety ale skóre wysusza. kazda skora jest inna i jednego moze uczulac a drugiego nie. Polecam dermedic, emotopic, mustela. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Żona i mama
Mama
post napisany:

W szpitalu dostaliśmy wyprawkę nivea .Dziecko dostało uczulenie.Najbardziej polecam kosmetyki dermedic które nie uczulaja, mają dobra konsystencję.Pozdrawiammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0 0
zgłoś post
do moderacji
Grzegorz
Tata
post napisany:

My na początku używaliśmy kosmetyków nivea, ale po jakiś 2 miesiącach nasze dziecko dostało jakiś plamek na całym ciele i zmieniliśmy żel i balsam do ciała na te z dermedicowo. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, skóra dziecka szybko się poprawiła. Natomiast do włosów używamy szampon z ziajki na ciemieniuchę. Jest rewelacyjny!!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Inka
Mama
post napisany:

Bardzo zadowolona jestem z płynu i szamponu do kąpięli Pikabu Baby (kupuję tu https://www.doz.pl/). Jest bardzo  łagodny dla delikatnej skóry niemowlaka i dobrze oczyszcza. Polecił mi go mój pediatra i od tej pory nie używam innego.

załącznik do posta:

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kabri
Mama
post napisany:

O dziwo te drogie markowe specyfiki jak Emolium czy Oilatum nie są takie rewelacyjne... ważny jest skład to czy kosmetyk nie zawiera jakiś zapychających czy szkodliwych składników. Ja przy zakupie sugerowałam się fajną rozpiską z analizami danych kosmetyków na blogu   ,,sroka o.."  https://www.srokao.pl/p/blog-page.html   jest tam wszystko fajnie rozpisane i widać od razu co warto kupić a co nie... Mam między innymi Dermedic  żel kremowy do mycia,  sztyft ochronny z Mustelli na zimę do buźki, chusteczki do pupy Babydream Feuchttucher extra sensitive. Polecam :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby