Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Dokłanie tak wszytko zależy od dziecka jakie kosmetyki będą dla niego dobre. Jeśli chodzi o fajne porównanie co do składu to zawsze szukam analizy na blogu sroka bo faktycznie do tej pory lepszego miejsca w którym jest porównanie na tak wysokim poziome mię udało mi się znaleźć blog sroka jest najlepszy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
kanuszka
Mama
post napisany:

Polecam zajrzeć do srokao.pl Jesli chodzi o firmy to u nas sprawdza się babydream i Dermedic. Babydream stosowałam od urodzenia. Gdy okazało się, że córka ma AZS zaczęliśmy stosować emolienty Dermedic. Zauważyliśmy dużą poprawę stanu skóry

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kayus
Mama
post napisany:

U nas Ziajka, atoperal, bambino,dove i jonshons. Wszystko sprawdzone. Obeszło się bez problemów przez pół roku używania. Oczywiście najpierw testowaliśmy próbki kosmetyków. Polecam szczególnie ziajke i bambino

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

My z synkiem uzywamy kosmetyków firmy dermedic bo wedlug nas jest bardzo dobara i nie uczula, ale mamy tez nivea i w sumie mu nie szkodzi. Trzeba sprobowac kilku i zobaczyc jak skora maluszka reaguje. Bo wiadomo u kazdego dziecka może być inaczej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Oliwier2019
Tata
post napisany:

Najlepsze kosmetyki są bez żadnych "wspomagaczy" , warto czytać zawsze skład , im mniej składników tym lepiej w przypadku dziecka. Ja ogólnie polecam emolienty. A zdecydowanie odradzam drogeryjne kosmetyki. Ale wiadomo, każde dziecko ma inaczej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Lucia
Mama
post napisany:

Położne i pielęgniarki polecają emolium ze względu na jakosc i wydajnosc produktów.  Można w dobrej cenie na promocjach kupić.

Słyszałam o Jonsonie, że składy ma słabe i przy tym bardzo uczula.

Wiele osób używa linomag bobo a+e ,ale prawda jest taka, że co skóra to inna potrzeba.😉

0 0
zgłoś post
do moderacji
2019MamaFrania2019
Mama
post napisany:

Siostra uczuliła mnie żeby kupować same naturalne i gdzie pisze ze od 1 dnia życia. Także mamy dermedic i emotopic. Dużo też poleca nivee. Na szkole rodzenia położna mówiła, że najlepiej maleństwo kąpać w krochmalu. Bo ma tak wrażliwa skórę ze nie warto kupować na początku jakichś kosmetyków.  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

Emilienty tylko wtedy jak jest wskazanie jeśli skóra jest ok to nie trzeba emolinetow wystarczy zwykły płyn po coś nadmiernie natłuszczać skore. Unikała bym Johnson moja mała złe je tolerowała od razu jakaś wysypka się pojawiła teraz Latopic używamy bo masła ma skaże białkowa położna polecała tez derma

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Polecam hipp i dermedic, emolienty tylko wtedy jesli jest taka potrzeba, bo skora nietsety sie do nich przyzwyczaja no i pozniej jak pojawi sie problem to nie pomoga. Odradzam ziaje, bo ona corke uczulala i baby johnson,bo tez noe za dobre ma opinie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

To zależy od dziecka. To tak jak u dorosłych. U ciebie może się sprawdzić u mnie już nie. To samo dotyczy dzieci. My używamy dermedic hipp panthen i jonhons i sporadycznie nivea. Zależy na co trafię promocje. A jeśli masz próbki to korzystaj i sprawdź czy jest ok czy nie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby