Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Loca93
Mama
post napisany:

Zastanawiamy się jakie kosmetyki kupić do codziennej pielęgnacji maluszka, widzieliśmy że jest trochę tego na rynku. Czy macie jakieś firmy które polecacie? A których raczej unikać? mamy parę próbek i nie wiemy czy któryś od razu się pozbyć czy raczej zostawić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
PatrycjaMB
Farmaceutka
post napisany:

Unikać przede wszystkim Ziaji bo mają fatalne składy kosmetyków dla dzieci. Z taki lepszych firm to oczywiście Dermedic, Emotopic czy Bioderma. Ja ogólnie nie ufam tym kosmetyk drogeryjnym dla dzieci, wolę stosować emolienty. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
zlotarybka
Lekarz
post napisany:

Co dziecko to skóra i inne reakcje. Czasem trzeba przejść całą gamę kosmetow żeby trafić na dobre. Każdemu dziecku odpowiadają inne kosmetyki i nie ma co sugerować się opinią innych, trzeba próbować. My mamy emotopic i dermedic. Obie firmy bardzo lubimy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Kosmetyki nalezy dobierac odpowiednio dp dziecka... To co np sprawdza sie u nas nie musi przyniesc efektu u Ciebie. Mala.ma atopowe zapalenie skóry i trzymamy sie wylacznie emolientow do.kapieli, a po kapieli maselko intensywnie nawilżające

0 0
zgłoś post
do moderacji
zlotarybka
Lekarz
post napisany:

Narazie radziłabym pozostać przy próbach i wypróbować na skórze dziecka preparaty jednej firmy. Jak będą służyły można kupić duże opakowanie, a jak coś będzie nietak to natychmiast będzie wiadomo, bo na skórze noworodka widać wszystko odrazu 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mateusz
Tata
post napisany:

My kupujemy kosmetyki  Emolium, Ziaja, Dove Baby no i oczywiście Dermedic. Jest ich tak dużo, że naprawdę ciężko się zdecydować. Najlepiej sprawdzić jak nasze dziecko reaguje na poszczególne produkty, a potem wybrać te najlepsze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

To zależy od dziecka jakie kosmetyki będą mu odpowiadały bo z tym to ciezko jest. Tu koleżanka pisze tylko nie ziaji a ja słyszałam że też Johnson też ma zły skald więc ciężko będzie ale u nas sprawdzone to nivea dermedic i bambino też nam odpowiadało 

1 0
zgłoś post
do moderacji
KaEss
Mama
post napisany:

Ja polecam Hipp, Dermedic i Derma Eco Baby. Bardzo fajna jest też strona Srokao.pl - sporo tam ciekawych testów, opinii i porównań kosmetyków, dzięki którym spośród sporej ilości marek można wybrać te najlepsze dla dziecka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
WAnna
Mama
post napisany:

Tak blog sroka o jest jedną z lepszych skarbnic wiedzy na temat składów kosmetyków, ponieważ jest chemikiem i zna się na tym konkretnie. Są tam szczegółowe analizy konkretnych kosmetyków, serii, firm jak i jasno wytłumaczone  jak czytać składy i wiele cennych info na ten temat, polecam, https://www.srokao.pl/2016/04/9-skadnikow-ktore-powinnismy-eliminowac.html?m=0

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama_Marysi
Mama
post napisany:

Ja polecam kosmetyki firmy Mustela. Cena idzie w parze z jakościa, są bardzo wydajne i delikatnie dla skóry maluszka.Mialam do czynienia z balsamem szamponem w piance i płynem do kąpieli. Niestety w mojej okolicy ciężko dostępne jednak na internecie łatwo znaleźć promocje. Używałam od pierwszych dni dla córeczki. Nie uczulają i prawie wogole nie pachną co dla mnie miało duże znaczenie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające