Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Lepszy jest laktator ręczny czy elektryczny pytam ponieważ nie mam doświadczenia w tej kwestii bo miałam tylko ręczny a chciałabym sprawić prezent dla bliskiej osoby która spodziewa się maleństwa.

4 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Miałam taki i taki. I recznym mozna bylo sie zajechac, elektryczny okazal sie zdecydowanie lepszy .

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Ja miałam w szpitalu ręczny ale powrocie do domu kupiłam elektryczny  bez porównania :) Jak koleżanka wyżej napisała ręcznym można się zajechać chyba że mleko samo się leje a u mnie niestety się nie lało .

2 0
zgłoś post
do moderacji
K
Mama
post napisany:

Miałam taki i taki , ręczny można było się nameczyc. Elektryczny jest wygodniejszy 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Aha to czyli jednak lepszy elektryczny. Synek dawał sobie świetnie radę z moim pokarmem dlatego ja czasami tylko troszkę ściągałam ręcznym. A jakiej firmy najlepszy?

3 0
zgłoś post
do moderacji
K
Mama
post napisany:

Ja miałam z avent 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Zdecydowanie polecam elektryczny. Trzeba sobie ułatwiać życie. Po Co pracy dokładać.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Ja miałam i mam  Avent ręczny początek był trudny żeby pojawiło się mleko a później już prawie był zbędny.

4 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Chyba elektryczny

2 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

Ja używam elektryczny. Ale niektóre mamy wolą ręczny. Moja koleżanka mówiła, że elektrycznym jej wcale nie szło, a ręcznym było bardzo dobrze. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15