Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Lepszy jest laktator ręczny czy elektryczny pytam ponieważ nie mam doświadczenia w tej kwestii bo miałam tylko ręczny a chciałabym sprawić prezent dla bliskiej osoby która spodziewa się maleństwa.

4 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Ja miałam w szpitalu ręczny ale powrocie do domu kupiłam elektryczny  bez porównania :) Jak koleżanka wyżej napisała ręcznym można się zajechać chyba że mleko samo się leje a u mnie niestety się nie lało .

2 0
zgłoś post
do moderacji
wiolasz14
Mama
post napisany:

Elektryczny wygodniejszy moim zdaniem, i nie musi być z najwyższej półki typu Medela, które potrafią kosztować 500-600zł... Canpol elektryczny Easystart daje radę i nie kosztuje majątku. Polecam

0 0
zgłoś post
do moderacji
OneWonderfulDream
Blogerka
post napisany:

Osobiście polecam elektryczny, ale ręczny też jest przydatnym gadżetem. Jeśli możesz i chcesz zainwestować zdecydowała bym się na elektryczny np canpol easy

0 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

ja mialam zwykly z elektrycznym nie mialam do czynienia wiec nie moge sie wypowiedziec na jego temat ale zwykly fajnie sie sprawdzil

1 0
zgłoś post
do moderacji
ana_anna86
Mama
post napisany:

Ja miałam elektryczny, ale i tak wolno ściągał mleko i ponieważ nie miałam przymusu korzystania z niego szybko sobie odpuściłam jakiekolwiek próby ściągania i korzystamy tylko z piersi;)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

W 100 % elektryczny. Samo odciaganie zajmuję dużo czasu nie ma potrzeby by było jeszcze męczące. Już przy dziecku się wystarczająco zmeczy.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja właśnie miałam ręczny ale używałam go tylko czasami w nocy gdy nie mogłam spać bo miałam nawał pokarmu. Widzę że Avent ma dużo mam i myślę że kupię Avent lub Canpol bo są w miarę przystępnej cenie.

1 0
zgłoś post
do moderacji
AliJar
Mama
post napisany:

ja  miałam na początek reczny ale nie byl mi za bardzo pomocny. dopiero jak mi zanikł pokarm kupiłam elektryczny i zdziałał cuda. mogłam odrazu zainwestowac w elektryczny i karmie juz 29 miesięcy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Branwen
Mama
post napisany:

Chyba wszystko zależy od tego, jak często planujemy odciągać mleko. Jeśli sporadycznie to chyba nie warto kupować elektrycznego, natomiast jeśli bardzo często, to elektryczny na pewno będzie wygodniejszy :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Krem ochronny SPF 50