Nawigacja:
Gdzie zamawiałyście kosmetyki, rzeczy do pielęgnacji maluszka przed porodem?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Grzegorz
Tata
post napisany:

Ja bardzo polecam aptekę Gemini, Doz albo melisa. Często też mają kody rabatowe. Chociaż uważam, że najtaniej będzie kupić wszytskie rzeczy na normalnych stronach iternetowych typu allegro. Moja żona tak kupowała i wyszło nam najtaniej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Hyonya
Mama
post napisany:

Tak zdarzyło się wiele razy. Uwielbiam korzystać z tego sklepu ze względu na jakość tych kosmetyków. Ich zapach jest po prostu świetny https://be-eco.com.pl/kategoria-produktu/peeling/

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

A czy próbowałyście orbić sobie kosmetyki samodzielnie? Zastanawiam się czy nie spróbowac, znalazłam ostatnio bloga z przepisami. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Zdecydowanie warto się do tego przekonać. Obecnie rynek kosmetyczny, podobnie jak spożywczy, jest zalewany produktami wątpliwej jakości i pochodzenia. nie wiesz tak naprawdę czy coś co jest w kosmetyku Ci nie zaszkodzi. Składniki kosmetyków są obiektami dyskusji na temat bezpieczeństwa ich stosowania. Ludzie coraz częściej czytają składy produktów spożywczych i kosmetyków, ponieważ chcą uniknąć zbędnej chemii i skutków jej stosowania. I tak byłlo własnie ze mną chciałam być bardzo świadoma co sobie nakładam na twarz.

Jeśli chcesz skompletować sobie domowe laboratorium polecam zerknać sobie do Dan Lab https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wlasciwosci/wagi-laboratoryjne/ . W sklepie znajdziesz takie kompleksowe wyposażenie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby