Nawigacja:
Gdzie zamawiałyście kosmetyki, rzeczy do pielęgnacji maluszka przed porodem?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Ela1106
Mama
post napisany:

Polecam internetowa aptekę Gemini. Wiele produktów w naprawdę najlepszych cenach. Przesyłki zawsze świetnie i bezpiecznie zapakowane. Bardzo bogata oferta-można skompletować prawie cała wyprawkę dla siebie i maluszka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Atenaż
Mama
post napisany:

Pecam stronę internetową Apteki Gemini-  tam cały czas zaopatruje moja rodzine w wszelkie potrzebne lekarstwa kosmetyki i inne rzeczy . Wyprawkę dla.synka również tam kompletowalam . Zawsze wszystko najwyższej jakości , idealnie i bezpiecznie spakowane , szybka wysyłka 

0 0
zgłoś post
do moderacji
2019MamaFrania2019
Mama
post napisany:

Jeśli chodzi o same rzeczy z apteki. To warto kupić na internecie w Gemini albo Doz. Produkty zawsze są tańsze niż w aptece a kupując hurtowo ja załapałam się na promocję.                                                                   

0 0
zgłoś post
do moderacji
Grzegorz
Tata
post napisany:

Ja bardzo polecam aptekę Gemini, Doz albo melisa. Często też mają kody rabatowe. Chociaż uważam, że najtaniej będzie kupić wszytskie rzeczy na normalnych stronach iternetowych typu allegro. Moja żona tak kupowała i wyszło nam najtaniej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Hyonya
Mama
post napisany:

Tak zdarzyło się wiele razy. Uwielbiam korzystać z tego sklepu ze względu na jakość tych kosmetyków. Ich zapach jest po prostu świetny https://be-eco.com.pl/kategoria-produktu/peeling/

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby