Nawigacja:
Gdzie zamawiałyście kosmetyki, rzeczy do pielęgnacji maluszka przed porodem?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Monikalul
Mama
post napisany:

Źle się wyraziłam w aptece Gemini powyżej zakupu za 299 złotych jest darmowa przesyłka. Myślałam, że tyle to nie zapłacę na pewno jednak jak zaczęłam robić listę okazało się, że 300 zł spokjnie wychodzi. Sa też dni darmowej dostawy na stronie Gemini, ale trzeba na bieżąco śledzić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nati33.W
Mama
post napisany:

Ja również w DOZ z darmowa dostawa do wybranej przede mnie apteki. Cała wyprawkę dla siebie do szpitala jak i do domu tam zamówiłam. Większość dla maluszka również. Często mają fajne promocje lub pakiety dla przyszłych mam 😉

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Ja zawsze kupowałam w aptece doz.pl mają najniższe ceny, dodatkowo można używać kody rabatowe dzięki czemu płaci się zawsze te 10,15, a nawet 20%mniej co dla mnie robi już duża różnice cenową 🙂a wiadomo, że przed porodem sporo się tego kupuje 😁

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Dziewczyny, a wiecie może gdzie zgobyc taki kod do tej apteki doz ?chciałabym jakoś na dniach pozamawiac wszystko i nie ukrywam taki kodzik bardzo by mi się przydał nawet z oszczędności finanosej ❤️za wszelką pomoc dziękuję Wam kochane 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Joannamama jak wpiszesz w wyszukiwarkę Google to wyskakują strony, gdzie takie kody ludzie publikują 🙂 dodatkowo możesz zainstalować aplikacje na tel i wtedy z kodem PICODI2019 jest chyba 10% taniej o ile dirbze pamiętam 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Ja to się przygotowywałam wcześniej dużo wcześniej co widziałam w promocji to brałam a czego nie kupiłam wcześniej to poszłam do apteki stacjonarnej i kupiłam wszystko co miałam napisane na kateczce a i z imternetu kupiłam parę rzeczy bo wiedziałam ze taniej mi wydzie niż w sklepie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja wiekszosc rzeczy dostalam od rodziny, pozostale te do porodu itd musialam kupic sama i w sumie nie wydalam na to majatku, bo kupowalam w sklepach stacjonarnych czy aptekach. Wiec jesli chodzi o takoe zakupy internetowe to nie doradze

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Wczoraj gdzieś na Facebooku widziałam, że jest teraz kod do doz.pl -15% ale nie wiem czy to jest na wszystko czy na jakies wybrane produkty. Poszukaj napewno gdzies informacja bedzie bo nie pamiętam jaki to był kod.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Chwytam Szczęście
Blogerka
post napisany:

Ja postawiłam na aptekę gemini. Niestety mają dostawę płatną kurierem, ale jak kupuję się więcej rzeczy , a na wyprawkę sporo się bierze, to jest bezpłatnie. Ceny bardzo konkurencyjne. Czasami większe zakupy również tam robię. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ja też korzystam i robię zakupy internetowe w aptece doz. A tu jakiś rabat A tu jakiś kod i tak leci :) fajne też mają promocję od czasu do czasu że w zakupach od 250 złotych gift box rozdają z kosmetykami. Teraz był travel box i się załapałam :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby