Nawigacja:
Kolka. Do którego miesiąca może dokuczać maluszkowi?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
e.gie
Mama
post napisany:

Witam, Chciałam się Was zapytać, kiedy Wasze maluszki przestały mieć kolki? Ile miały tygodni/miesięcy? Czy to kilka zniknęła z dnia na dzień, czy jest to proces stopniowy? Pierwsza córka uchwała się bez problemów z brzuszkiem natomiast druga niestety już je ma. :(

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oj, szczerze mowiac juz nie pamietam. Wydaje mi sie, ze kolo 4 miesiaca albo nawet i wczesniej minely. Jakos nie zwracalam na to wczesniej uwagi. Podobno wlasnie do 4 miesiaca dzieci moga miec kolki, ale zdarzaja sie tez i takie ktore maja je dluzej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamaskarbow
Mama
post napisany:

Wszystko zależy od Dziecka. Nie które dzieci mają kolke do 3 miesiąca, nie które zaś do 6. Jedne dzieci mają kolke jedna a porządna czyli np. Pół godziny. A inne potrafią krzyczec cała noc. Niestety na to rady nie ma. Trzeba przetrwać 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Nasza coreczka na szczęście kolek nie miala, ale pediatra mowila nam, że tak mniej więcej do 3-4 miesiąca zycia moga się kolki utrzymywac. Takze trzeba to jakos przeczekac i przetrwac. Duzo wytrwalosci zycze!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Słyszałam że z reguly do końca trzeciego miesiąca dzieci moga miec kolki. Wiadomo że czasami mogą być trochę dłużej albo krócej. My akurat przeszliśmy na specjalne mm i u nas kolki zniknely z dnia na dzień.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

U nas nie było kolek.ciezko mi powiedzieć jak długo może to trwać. Jedne dzieci je mają inne nie. Może to zależy od karmienia czy mm czy kp. W każdym bądź razie ja się cieszę że nie mieliśmy kolek bo to jest męczące i dla dziecka i rodzica. A jak się ciągnie kilka - naście tygodni to masakra. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Mój synek na szczęście nie miał kolek. Ale z tego co wiem, to kolki występują do końca 3 lub 4 miesiąca i częściej u chłopców niż u dziewczynek. Ale każde dziecko jest inne.U jednego dziecka kolka trwa kilka minut, a u innego kilka godzin.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Z tego co się orientuję to moim dzieciom zdarzały się kolki jakoś do czwartego miesiąca życia. Po tym okresie kolki zniknęły. Ale pamiętam że u nas to było stopniowe i poprostu pojawiały się coraz rzadziej aż zupełnie ustwpiły.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Pytanie, czy w ogóle jest to kolka :) najczęściej jest to dyschezja niemowlęca  Warto o tym poczytać ;) kolki wbrew pozorom są rzadkie. Można o nich mówić wtedy, gdy występują regularnie o tych samych godzinach, wieczorami przez minimum 4 dni pod rząd i trwają minimum godzinę :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

U nas starsza córka ani młodszy syn nie mieli kolek naszczescie. Ale znajoma miała problem z córką chyba miała kołki jak dobrze pamięta to do 3-4msc. No dokładnie, ciekawe czy to są kołki. Raz ja myślałam że mała dostała mi kołki bo płakała przez h i musiałam z nią chodzić miała wtedy 1 msc ale to nie była kolka 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby