Nawigacja:
Kolka. Do którego miesiąca może dokuczać maluszkowi?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Juliankowy_swiat aha no to dobrze wiedzieć w takim razie moim dzieciom raczej nie dolegały kolki tylko właśnie miały dyschezje bo nie miały o stałych porach kilka dni pod rząd. W takim razie muszę się dokrztałcić :-)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Zaczelo sie 2-3 tygodnie po porodzie. Praktycznie o tej samej porze kazdego dnia nieprzerwanie przez 1,5 miesiąca. Coś okropnego. Kropelki, cieple pieluszki, kapiel, masaze.. nic. Nieprzerwany placz godzinami. To było cos nie do opisania.. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
aniasol
Mama
post napisany:

Oj z kolkami jest roznie. To zalezy od przyczyny kolki. U starszej corki mielismy kolki od urodzenia do 6 miesiaca zycia a powodem byla nietolerancja laktozy. Synek mlodszy tez mial kolki ale tylko ouerwszy miesiac z powodu nirwyksztalcenia ukladu pokarmowego.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Dobrze ze jest nas tu dużo każda coś podpowie i zawsze można rozwiać wątpliwości. Czyli może większość z waszych dzieci kolek nie miały tylko dyshezje. Muszę o tym więcej poczytać może kiedyś mi się to przyda. Oby nie. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Juliankowy_świat to czyli u nas były kolki. Codziennie koło 17 się zaczynały i trwały do nocy. Aż zaraz wejdę poczytam co to ta dyshezja bo nigdy wcześniej nie słyszałam o tym. Angie1001 zgadzam się z tym. Dużo się na tym forum dowiedziałam i kiedys moze cos mi sie przyda.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Dokładnie dziewczyny. Ja trafiłam całe szczęście na lekarzy i położna którzy mi dużo tłumaczyli przed porodem i po też mogłam na nich liczyć  Sama też bardzo dużo informacji szukam. Jeśli czegoś nie wiem pytam znajomej lekarki, lub swoich lekarzy. Tez kiedyś nie wiedziałam o dyschezji. Ba! Moja mama ile razy mi mówiła, żealy płaczę no zjadłam chipsy ;) ale dzięki wiedzy się nie podałam i. Dalej karmilam :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Juliankowy_swiat to faktycznie naprawdę dobrze trafiłaś. Niestety ja akurat nie miałam tak dobrej opieki i w sumie dopiero teraz pierwszy raz słyszę o dzyshezji i zawsze myślałam że to kolki dokuczają moim dzieciom.

0 0
zgłoś post
do moderacji
LiviaSilva
Mama
post napisany:

Podobno do 4 miesiąca. Ale wydaje mi się że to sprawa indywidualna. Moj synek mial tylko 2 razy w pierwszym tygodniu. Za to do tej pory ulewa... Miał też gwałtowne wymioty...ktore z dnia na dzień przeszły. Jest wczesniakiem więc jego uklad pokarmowy był bardzo niedojrzaly

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

LiviaSilva no to faktycznie nie ciekawie. Niestety niektóre dzieci mają wlanie większe problemy z układem trawiennym po porodzie niż inne. Jak widać kolki to nie jedyny problem u takiego maluszka. Naszczęście u nas nie było ulewania.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Juliankowy świat to dobrze że trafiłaś na ludzi którzy nie dość że mają wiedzę to potrafią ci ja przekazać a przy tym są wporzadku. Teraz ciężko znaleźć tak zaufanych ludzi. 

Liviasilva wszystko osie unormuje i będzie dobrze wczesniaki potrzebują czasu ale potem bardzo szybko doganiaja inne dzieci :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby