Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
brkatarzyna
Mama
post napisany:

Drogie mamusie, szykuje wyprawkę dla noworodka i zastanawiam się czy warto kupić przewijak. Czy jest na nim wygodniej przewijać dziecko? Oraz jaki lepiej wybrać-miękki czy usztywniany? Zastanawiam się też nad wymiarami, bo widziałam różne wymiary

1 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Dla noworodka warto mieć przewijak, łatwiej jest wtedy wszystko zrobić przy małym dziecku. Używałam przewijaka tak do 3 miesiąca. Miałam usztywniany bo położony na łóżeczko, wymiary to najlepiej wybrać takie jak nam odpowiadają, ja jak wspomniałam miałam zakładany na łóżeczko więc zmierzylam szerokosc łóżka i kupiłam odpowiedni przewijak. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Ja też zastanawiam się nad kupnem przewijajka. Mam juz wszystko tylko wlasnie tego brakuje. W mieszkaniu nie mamy wiele miejsca więc nawet pomyślałam, że może zrezygnuję z niego. Ale taki nakładamy na łóżeczko będzie dobrym rozwiązaniem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaLucja18
Mama
post napisany:

Też rozważam kupno przewijaka czy jako osobny mebel, czy nakładka na łóżko czy na kółeczkach razem z wanienką. Wiadomo każde z powyższych rozwiązań ma plusy i minusy. Watro się nad tym dłużej zatanowić bo pieluch do zmiany napewno będzie sporo.Przewijak jako osobny mebel.zalety: stabilny do przewijania dziecka, wygodny do przewijania, dodatowe półki na pampersy i inne konieczne sprzęty;wady: zajmje dużo miejsca, droższy wariant, nie możesz go urzywać w każdym miejscu.Przewijak na łóżeczko.zalety: najtańszy wariant, możesz zlokalizować nie tylko na łóźeczku, nie zajmuje dodatkowego miejsca,wady: za każdym razem musisz nałożyć na łóżko,  może przeszkadzać przy wyjmowaniu maluszka z łóżka.Przewijak razem z wanienką.zalety: wszystko w jednym, jeden koszt z wanienką, stabilny do przewijania dziecka, wygodny do przewijania, dodatowe półki na pampersy i inne konieczne sprzęty;wady: wariant droższy, kwestie estetyczne w pokoju.

0 0
zgłoś post
do moderacji
em.testuje2018
Mama
post napisany:

Na początku uważałam, że przewijak wcale nie jest potrzebny. Jak go wreszcie kupiłam, to nie wyobrażam sobię przewijania dziecka bez przewijaka, przewijania lub wieczornej pielęgnacji po kąpieli. Moim zdaniem to must have. My mamy z Ikei, sztywny, ale na wierzchu położony miękki materac

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja w ogóle nie miałam przewijaka i jakoś nie odczułam jego braku. Zwyczajnie nie był mi potrzebny dla mnie to zbędny wydatek. Ale jak wiadomo każdy robi jak uważa więc jak ktoś chce mieć przewijak to niech ma.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dermediclenka
Mama
post napisany:

Ja wlasnie sie zastanawiam nas kupnem i po tych opiniach co tutaj sa juz sama nie wiem co robić. Myślałam wlasnie nad usztywnianymi albo ceratkowy taki. Choć ceratkowy chyba bardziej wygodny dla dziecka. Ale na pewno chciałabym przenośny przewijak 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Nie wyobrażam sobie życia bez przewijaka. Dla mnie to najlepsza rzecz jaką ktoś mógł wymyślić, by pomóc świeżo upieczonej mamie, a w sumie jej kregoslupowi. Jest to zbawienne tym bardziej, jeśli kobieta jest po cc. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja bez przwijaka sobie nie wyobrażam to był bardzo dobry zakup. Stabilne wygodne i moje plecy nie musiałam ich nadwyrezac jak miała bym się schylac na łóżko. Przewijak był twardy i dobrze dla dziecka. Miałam taki montowany na łóżeczko turystyczne oraz w domu jako osobny mebel. Rewelacja i jedno i drugie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Wiadomo że jeśli komuś odpowiada to czemu nie ja nie miałam przewijaka ani na łóżko bo nie miałam turystycznego tylko drewniane ani jako dodatkowy mebel. Ale wiadomo każdy rodzic ma coś co uważa za must have

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50