Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
leksik1
Mama
post napisany:

Córcie wychowałam na sudocremie, ale t było 9 lat temu. Teraz już moda się zmieniła i sudocrem jest zły. Jakie kremy, maści stosujecie teraz pod pieluszkę? Napiszcie proszę jak pamiętacie ceny, gdzie można najtaniej kupić?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie uwazam zeby sudocrem byl zly, u nas bardzo pomagal na odparzenia. Ale uzywamy go rzadko, wczesniej uzywalam kremu z musteli na odparzenia i do codziennego stosowania, ceny nie znam. Dobry jest tez bepanthen koszt ok15 zl. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

My nadal stosujemy sudocrem. I jak tylko cokolwiek pojawi się na pupie to od razu sudocrem w ruch. Mieliśmy bepanthen ale mi nei pasowało, inaczej nie wchodziło tak szybko i nie lagodzilo tak jak sudocrem., o tym z musteli nawet nie słyszałam może spróbujemy Jak się skończy nam to wielkie pudełko sudocremu

0 0
zgłoś post
do moderacji
Barbara Broniewicz
Mama
post napisany:

Ja swojej córci smaruje sudokremem i nie narzekam jest bardzo dobry nawet jak sie odparzy to ładnie sudokrem zagoji wiec ja ze sudokremu jestem bardzo zadowolona a cena sudokremu jest róźna bo są mniejsze i większe to zależności kto jakiej wielkości chcecie kupic :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

Ja używam naprzemiennie bepanthen, linomag i alantan plus. Cen niestety nie znam gdyż przeważnie wysyłam męża po to albo dostaje od kogoś w prezencie. Po za tym sudocrem występuje też w wersji bez cynku - sudocrem Daily Care się nazywa czy jakoś tak. Znajoma polecala mi też krem linuś. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Alantan plus jest jedna z najtańszych, kosztuje kolo 10 zl. Wiem, bo stosowalam koedys na tatuaze. 

To prawda, sudocrem jest bardzo dobry jesli chodzi o odparzenia, ale niektorzy uwazaja ze ma okropny sklad i lepiej go nie uzywac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

O, ciekawe, nie wiedziałam, że jest wersja sudocremu bez cynku. Muszę się rozejrzeć. Z tego co ja się orientuję, to właśnie sudocrem można najkorzystniej kupić, jednak często spotykam się z tym, że go odradzają.          

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A ja wlasnie widzialam w jednej ulotce ktora dostalam wszpitalu, ale jeszcz enie mialam okazji go kupic, bo mam ten zwykly. Ja tez sie z tyn spotykam, ale jakby na to nie patrzec, odradzaja tez te zwykle kremy do codziennego uzytku. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Od samego początku używałam linomag, trochę lepiej się rozprowadza niż alantan. A cena jest niska około 10zł w aptece, zależy jeszcze za jakiej pojemności opakowanie. Co do sudocremu bez cynku to próbowałam, dostałam próbkę w szpitalu, ale ja osobiście wolę linomag i przy nim zostałam. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja sudocrem kupuje za 18 złotych duży i wystarcza mi na bardzo długo. Teraz będzie szło więcej bo jest ciepło to i pupa się poci bardziej w pieluszkach.no zobaczymy jak to będzie skusze się na ten z musteli bo nie używałam a czytałam przed chwilą że jest bardzo dobry 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna SPF 30