Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Matka PoTomka
Blogerka
post napisany:

Hej :) Czy po porodzie mogłyście liczyć na pomoc dziadków Waszego dziecka? Jak to u Was wyglądało? Angażowali się czy same nie chciałyście pomocy? Jakie były relacje między Wami a nimi gdy na świat przyszła Wasza pociecha? Czy było coś co Was irytowało w ich zachowaniu względem dziecka?

3 0
zgłoś post
do moderacji
Jamajka
Mama
post napisany:

Y nas dziadkowie pomagają ale nie raz jest to przesadne i irytujące, gdyż wracają sie w wychowanie , albo to jak ubierać i karmić dziecko...

1 0
zgłoś post
do moderacji
mama Leona
Mama
post napisany:

Sporadycznie korzystam z ich pomocy.Mieszkamy daleko od siebie i gdy się widzimy to po prostu się z wnuczkiem bawią.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

Jak mała miesiąc miała to wprowadziliśmy się do teściów  jak szłam do szkoły czy coś musiałam załatwić to zawsze chętnie zostają z małą. Ale denerwuje mnie to że wtracaja się w wychowanie co małej daje do jedzenia w co ja ubieram. Teraz jestem w drugiej ciąży 38 tc jak narazie zanosi się na cesarke ciekawe czy pomogą . Córka ma 2,5 latka 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

U nas babcia wzięła nawet urlop po moim porodzie żeby pomóc i bardzo się cieszę, my z mężem mogliśmy się zająć dzieckiem, a babcia dbała o to żebyśmy mieli co zjeść i żeby nie było bałaganu w domu :) super pomoc na początek. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina88
Mama
post napisany:

Gdy mam pilną potrzebę to zostają jak ich o to poproszę ale nie są zbyt chętni ale wtrącać to się lubią i czasem mamy sprzeczki.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Justys
Mama
post napisany:

Korzystamy z pomocy dziadków dobrze że ich mamy :) . Naszczęście nie wtrącają się w nic

7 0
zgłoś post
do moderacji
Mysioperza
Mama
post napisany:

My mieszkamy z Teściami, więc nie mamy wyjścia ;) ale, po pierwsze, nie wtrącają się, nie negują i nie krytykują, a po drugie, pomagają i wspierają. Podobnie Moi Rodzice, ale z nimi nie widujemy się aż tak często.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Gosiaczek
Mama
post napisany:

U mnie tylko teściowa zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i wiedziała najlepiej wszystko na temat opieki nad dziećmi i to mnie denerwuje, a tak to dziadkowie sa chętni żeby zająć sie maluchem

1 0
zgłoś post
do moderacji
Patbro6699
Tata
post napisany:

Korzystam z pomocy mojej mamy najczęściej:) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15