Nawigacja:
Czy prać nowe ubranka I jaki proszek/płyn?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
MamaITata
Mama
post napisany:

Drogie mamy w czym prałyście ubranka noworodka? A czy nowe ubranka muszą być najpierw wyprane przed pierwszym użyciem?

2 1
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Ja od początku piore w proszku Bobini, nie wyobrażam sobie że założę małemu ubranko prosto ze sklepu nie wyprane.... (produkcja, transport, potem w sklepie tyle rąk go dotykalo)

6 1
zgłoś post
do moderacji
Edyta0510
Mama
post napisany:

Ja miałam płyn do ubranek niemowlecych Ariel a plukalam w płynie bobini oczywiście że piorę nowe ubrania

2 0
zgłoś post
do moderacji
Alicja168
Mama
post napisany:

Warto prac nowe ubranka dla maluchów. Ja tak robiłam. Warto również do szpitala kupić ubranka przystosowane do prania w 90 stopniach. Zagwarantuje to możliwość pozbycia się bakterii ze szpitala :) ważne jest regularne pranie i prasowanie ubrań noworodków w pierwszym okresie życia niemowlaka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Przed porodem wypralam wszystko w loveli. Okolo 4 miesiaca przeszlam na normalne kapsulki do prania. Nowe ubranka rzadko co piore przed pierwszym uzyciem. 

5 0
zgłoś post
do moderacji
mama Leona
Mama
post napisany:

A czy Pani po zakupie nowego ubrania go nie pierze? Dziwny zwyczaj...my pierzemy w Bobini

2 1
zgłoś post
do moderacji
Paulina88
Mama
post napisany:

Ja prałam wszystkie ubranka oraz pościel która kupiłam w proszku dzidziuś i byłam mu wierna przez długie miesiące.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Oczywiście zawsze piorę nowe ubranka (przeszły przez tyle rąk zanim trafiły do nas, że nie wyobrażam sobie ich nie wyprać). Nawet nowe zabawki np. szeleścik

Piorę w Lovela

1 1
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Tak na początku wyprałam cała wyprawkę dla noworodka. Bo jak się pomyśli przez ile rąk przechodzą te ubranka... A pralam w proszku lovela 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

Piore w lovela 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało