Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Gosiaczek
Mama
post napisany:

Przepraszam machnęłam sie sklep.pinokio to był a nie pajacyk xD mój błąd

1 0
zgłoś post
do moderacji
Matka PoTomka
Blogerka
post napisany:

Zazwyczaj szukam promocji w C&A, H&M, Smyk, 51015.

Najlepsze jakościowo są według mnie ubrania w C&A - po wielu praniach wciąż śliczne i wykonane z Bio bawełny. Poza tym to chyba największy wybór ubranek z motywem Myszki Miki i innych bohaterów Disneya.

Ostatnio zawiodłam się po pierwszym wypraniu 6-paka bodziaków z H&M - powyciągaly się jak jakieś najtansze i nie wyglądają :( 

W 51015 lubię... skarpetki ;) i t-shirty.

A w Smyku wielopaki body też są kiepskie jakościowo. Poza tym inne ubranka mają OK. No i tu chyba są najlepsze promocje. Jak już robią to nie podwyższają cen jak w 51015, tylko szczerze ścinają ceny ;)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Pepco ma kiepskie jakosciowo. Przynajmniej wiekszosc. Dobre jakościowo ma ff (tesco) w CA, lidl. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
lalka358
Mama
post napisany:

Lidl Tesco mają naprawdę dobra jakoś a i można na dobre promocje trafić. 5-10-15 często ma promocje obecnie -70% więc kupuję na wyrost. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

My najczęściej lidl, pepco, h&m i smyk. Oczywiście jednak zazwyczaj wyższa cena=lepsza jakość jednakże na większość ubranek z pepco chociaż tanie są nie narzekam. W smyku często są duże promocje np my niedawno dorwalismy świetny kombinezon dwuczęściowy na zimę za 60 zł(przeceniony z 200). W h&m też ubrania nie są bardzo drogie, również warto polować na przeceny. Natomiast ubrania z lidla lupilu polecam bo wg nas są świetne jakościowo.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela16
Mama
post napisany:

lidl,H&M,Pepco,Reserverd ( w tych droższych to tylko gdy sa promocje) a i jak mam czas to na lumpeksie :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja szlufarska
Mama
post napisany:

Smyk, pepco, hm, lidl 

Z tym że w pepco niektóre rzeczy są gorszej jakości 

1 0
zgłoś post
do moderacji
hgg bjvkhvv
Mama
post napisany:

Smyk, H&M nawet Pepco czasem albo Auchan ale to już tak na krótszy czas bo jakość jest jaka jest :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Dużo ciuszków dostajemy. U niektóre te co dostajemy są super ale nie wiem skąd są.

0 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Ogólnie szukam czy sa jakieś fajne promocje a tak to pepco textil market tesco. A także dużo ubranek dostaje od siosrty a ja także przekazuje je dalej.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby