Nawigacja:
Wkładka dla niemowlaka w foteliku samochodowym
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Jamajka
Mama
post napisany:

W tej wkładce powinna być wyciągana gąbka. Ja wyciągnęłam gąbkę a resztę wkładki zostawiłam bo główka latała , dopiero jak się przestała mieścić we wkładce i dotykała głową to ja całkowicie wyjęłam :) też miałam fotelik maxi cosi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jamajka
Mama
post napisany:

W tej wkładce powinna być wyciągana gąbka. Ja wyciągnęłam gąbkę a resztę wkładki zostawiłam bo główka latała , dopiero jak się przestała mieścić we wkładce i dotykała głową to ja całkowicie wyjęłam :) też miałam fotelik maxi cosi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelinakuba
Mama
post napisany:

Ja z takimi wkladkami mala dawalam gdzies do 2 miesiaca pozniej wydawaly mi sie zbedne bo kruszynka juz byla na tyle duza ze mogla byc bez tego :)  to tylko na poczatku sie tak powinno dawac bo dziecko jest za male a fotelik jest za bardzo zapadniety i nie wygodny dla kregoslupa

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Tez chcieliśmy fotelik maxi cosi ale pasy w naszych samochodach były za krótkie i nie dało się go przypiąć. Mamy cybexa i niestety wkładka jest w nim na stałe:-/ kupując nie zwróciliśmy na to uwagi. Byliśmy pewni że się wyjmuje. Już dawno bym ja wyciągnęła i jeszcze synek by trochę pojeździl a tak trzeba niedługo będzie zmienić fotelik na ten od 9 kg bo już ciasno mu się robi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

To zalezy od wielkosci dziecka. Juz nie pamietam, kiedy ja wyjelismy, ale na pewno, gdy juz robilo sie przyciasno. Musisz sama ocenic czy to juz czas. Sprobowac bez wkladki i zobaczysz sobie roznice.                      

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewunia
Mama
post napisany:

Ja myslam ze ta wladadka jest nie wlasciwa dla fotelika bo corka tez szybko wyrosla z niej nir wiem czy po miesiacu czy po dwoch ale faktycznie bylo jej za ciasno i nienaturalnie zgieta z ta wlkadka byla a myslam ze do pol roku to napewno z wlkadka musi jezdzic a tu sie okazuje ze wy tez ja powyjmowalyscie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
esia89
Mama
post napisany:

ja kupiłam odrazu wózek 3 w 1 i tam mam gondole, spacerówki i fotelik samochodowy (nosidełko) dostosowane w sam raz do jazdy samochodem, teraz tak mysle ze neidlugo pewnie trzeba bedzie kupic mu fotelik dostosownay do jego wzrostu i wagi bo bezpieczenstow najważniejsze

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

My nadal ją mamy, córka ma 2 miesiące ale nie wygląda na to by już ją wyjąć. Póki co córka siedzi odpowiednio w foteliku i nie wymaga wyjęcia wkładki. Ale będę obserwowała by to zrobić w odpowiednim czasie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

My długo nie jeździliśmy z tą wkładka myślę że koło miesiąca synek był spory miałam wrażenie że mu nie wygodnie i wyciągnęła miał więcej miejsca i mniej się pocil chętniej siedział tak zaraz się denerwowalo dziecko 

0 0
zgłoś post
do moderacji
laura02
Mama
post napisany:

Z tego co zauważyłam przy fotelikach samochodowych  Cosmo https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-cosmo?color=GreyC.01  nie trzeba nic kombinować, nic dodawać. Ponieważ cała konstrukcja, materiały są tak wykonane, aby dziecko czuło się komfortowo, bezpieczenie i tak faktycznie było.  Nawet foteliki nie mają negatywnego wpływu na kręgosłup, a wręcz przeciwnie. Dlatego robią tak ogromne wrażenie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Baby