Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Anulek
Mama
post napisany:

Czy warto zakupić rożek dla dziecka?

2 0
zgłoś post
do moderacji
AliJar
Mama
post napisany:

Ja kupiłam i jak dla mnie był nie potrzebny. Ja rodziłam w lipcu i było bardzo ciepło. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Właściwie to mi przydał się tylko w szpitalu po porodzie, w domu już z niego nie korzystałam. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja kupiłam i nie żałuję bo mam takie osoby w bliskiej rodzinie które nie wezmą malucha na ręce bez rożka bo się boją mowa tu o moich rodzicach. A przecież dziadek i babcia też chcą potrzymać malucha na rękach. U nas się sprawdził ale to zależy każdy ma inne zdanie

4 1
zgłoś post
do moderacji
K
Mama
post napisany:

Tylko używałam go w szpitalu 

2 0
zgłoś post
do moderacji
klima
Mama
post napisany:

Warto, u nas przydał się w szpitalu i w pierwszych tygodniach życia maluszek w nim spał. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ecomama
Mama
post napisany:

U mnie też w nim spał :) A rozwinięty służył jako kocyk.

2 0
zgłoś post
do moderacji
OneWonderfulDream
Blogerka
post napisany:

Dla mnie rzecz na ktora szkoda pieniedzy. Osobiscie polecam kokon. Swietnie uspakaja maluszka i czuje sie w nim bezpiecznie 

4 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Tylko w szpitalu byl potrzebny. Dostalam od siostry po jej corce rozowy, a urodziłam chlopca wiec niektorzy dziwnie patrzyli. Stwierdzilam jednak ze jest to bez sensu wydatek, by na te trzy dni kupic w innym kolorze. W domu nie przydal sie ani raz

3 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

U Nas sprawdził się rożek miałam nawet 2 na zmianę, synek uwielbiał w nim spać, był spokojniejszy i przesypial mi całe noce. 

5 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli