Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Kici86
Mama
post napisany:

Ja kupiłam grykę piankę kokos. Materac powinien być twardy aby dziecko nie zapadało się w materacyk. Ja swój kupiłam na Allegro. Jeżeli chodzi o ceny to przedzial jest ogromny. Ja nie kupowałam drogiego. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja mam gabkowy taki zwykły sa ciensze i grubsze moje dziecko wygodnie spi i jest miękki terz juz jak podrosl bedziemy kupowali ochraniacz na lozeczko bo jeszcze spi w kokonie wiec ochraniacz bedziemy kupowli do koloru jakim jest kokon

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Ja mam piankowy i jestesmy zadowoleni. NIe był drogi. A o gryce kokos myślałam, ogladałam, ale te robaki mnie jakoś odstraszyły od tego zakupu. Może za dużo się o tym naczytałam i potem człowiek ma negatywne podejście.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Ja mam gryka. Przy zakupie zwracałam uwagę na twardość oraz dobre podparcie dla kręgosłua. Jest on bardzo zdrowy dla maluszków, ale trzeba o niego bardzo dbać. Ja jestem bardzo zadowolona i moge z całego serca polecić. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

My mamy taki gruby materacyk do lozeczka. 4 warstwowy. Dwie warstwy kokosowe i pianka. Z gryki zrezygnowaliśmy, bo slyszalam duzo opinii, ze robale sie moga zalegnac. Wiec zdecydowalam sie na inny. I jestem bardzo zadowolona.

0 0
zgłoś post
do moderacji
TataDziecka
Tata
post napisany:

To zależy od ceny jaka kto chce włożyć w materac. Można kupić za tysiąc złotych a można za sto złotych. To zależy od upodobań i gustu rodziców. Ja osobiście kupiłem mojemu dziecku za 150 ale nie pamiętam jakiej firmy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
aga_aagata
Mama
post napisany:

Ja miałam gryczano-kokosowy. Nie wiem jakiej firmy bo było kupiony od razu z łóżeczkiem.

Przy pierwszym nieświadoma że są jakieś inne rodzaje materacy miałam piankowy i też było ok. O materacykach oraz wadach i zaletach teraz można sporo znaleźć w Internecie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Ja też miałam problem z wyborem materaca dla dziecka, ale po przejrzeniu opinii innych mam zdecydowałam się na lateks- pianka. Dwustronny materac, polecany przez fizjoterapeutów. Gryka- kokos mnie nie przekonuje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
N
Mama
post napisany:

Ja miałam dylemat który wybrać czy kokos gryka pianka, czy może pianka kokos, a może sama pianka. Ostatecznie postawiłam na pianka kokos. Jak narazie do tej pory jestem z jego zadowolona. Córeczka chyba też bo lubi spać w swoim łóżeczku.                  

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Najlepszy materac dla maluszka to materac lateksowy  Takie materace są dosyć kosztowne  Dobrym rozwiązaniem są też materace z gryka czy kokosem. Materac piankowy jest za miękki nawet dla takiego maluszka. Trzeba też pamiętać o tym aby taki materac odwracać co trzy miesiące  nie tylko Góra dół ale także zmieniać głowę z nogami  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Baby