Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaITata
Mama
post napisany:

Jestem na etapie kompletowania wyprawki I zobaczyłam ile jest rodzajów materacy do łóżeczka. Ceny też są baardzo różne! Jakie materacyki maja wasze pociechy? Czy warto kupowac drogi z tymi roznymi warstwami... czy lepiej zwykly piankowy za ok 50zl?

5 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja mam pianka gryka plus kokos i u mnie sprawuje się super taki zwykły piankowy za 50zl myślę że szybko się odkrztałci i powstałe na nim nierówności mię będą dobre dla maluszka

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela16
Mama
post napisany:

gryka-pianka-kokos najlepszy! sprawdzony przez dwojke dzieci.. dwie strony / mieksza i twardsza dostosowana do wieku  (miesięcy) dziecka..

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Ja mam pianką kokos bo w kiedyś czytałam jak mama jakaś pisała że jak mąż rozcial materac z gryka bo chciał już wyrzucić to było tam pełno robaczkow

1 0
zgłoś post
do moderacji
TreleMorele
Mama
post napisany:

Kokos-pianka-kokos. Jestem zadowolona. Nie odkształca się i małej dobrze się śpi. Materac nie musi być mega drogi ale warto żeby miał odpowiednią twardość. Zwykła pianka jest miękka. Jak dzidzia zacznie się obracać będzie niestabilnie. A jak zacznie wstawać nóżka może jej wpaść między materac a łóżeczko 

0 0
zgłoś post
do moderacji
emisia001
Mama
post napisany:

Ja mam dwa bo jeden kupowalam dla siostry,ale jej tesciowa stwierdzila ze sie nie nadaje dla dziecka i wariatka i tak kupila identyczny,ale starej babie sie nie przegada... :D pianka kokos i kokos pianka gryka ale maly spi na piance z kokosem bo jest mu na nim wygosniej. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Piankowy bez obaw ci posłużył. Dziecko nie jest tak ciężkie by zaraz robiły sie pod nim odkształcenia. Sama mam taki i jestem zadowolona. Moja koleżanka ma już drugie dziecko i ten sam materac piankowy.

1 1
zgłoś post
do moderacji
Kuba i Ja
Tata
post napisany:

My mamy piankowy, dziecko spokojnie na nim 2 lata spalo i nie odksztalcil sie a drogi wcale nie byl. Potem nie szkoda wyrzucic

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Piankowy mieliśmy i nic się z nim nie działo. Mały spał półtora roku i jak nowy. Za długo w takim łóżeczku dziecko nie będzie spało więc nie ma co aż tak bardzo przepłacać lepiej jak już w większym łóżku będzie spało to wtedy warto zainwestować w lepszy materac,który posłuży na kilka lat.

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

My mieliśmy gryka kokos super sprawa. przy najmłodszej córce mielismy dwa łózeczka jedno u nas na piętrze a drugie u na dole i te na dole miało zwykły materacyk piankowy i córka nie chciała na nim spac

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby