Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Madzialenka87
Mama
post napisany:

Hej jak z oczkami Waszych dzieci?? mojemu synkowi ucieka troszkę jedno oczko niby to normalne nawet 2r.z. tak twierdzi okulista.....macie jakieś doświadczenia?

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

U mojej córki było podobnie ale z wiekiem się wszystko unformowało więc nie ma co się martwić na zapas zwłaszcza że okulista uspokaja

3 0
zgłoś post
do moderacji
Klomisia
Mama
post napisany:

Moja ma 11msc, czasem mam wrażenie, że też zezuje, ale każdy mówi ,że mi się wydaje 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Podobno normalne. Aczkolwiek dziecko po 6 miesiacu nie powinno juz robic zeza

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Córka ma 2,5 roku ucieka jej oczko, byliśmy u okulisty i kazała nam ćwiczyć na kontrolę kazała nam przyjść za 8 msc 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Nam też mówiła okulistka że nie ma co się przejmować 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Ewcia1858
Mama
post napisany:

Mojej córce też ucieka jedni oczko. Byłyśmy u okulisty dno oczka ma prawidłowe.  Słysząc to bardzo dużo dzieci ma problem z oczkami 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Najlepiej skonsultować się z lekarzem. Za jakiś czas umówić na kolejną wizyte. Jeśli coś budzi nasz niepokój nie lekceważmy tego. Prawdopodobnie wszystko z oczkami będzie dobrze i ten stan sie unormuje, ale mimo wszystko obserwujmy.

4 0
zgłoś post
do moderacji
Silver
Mama
post napisany:

Do pewnego czasu jest to normalne u maluszka. W późniejszym czasie należy skonsultować ze specjalistą. Każdą naszą niepewność warto przedyskutować z kimś kto się zna na danym problemie. 

3 0
zgłoś post
do moderacji
emisia001
Mama
post napisany:

Prawie kazde dziecko zezuje moj bardzo malo czasem mu sie zdarzy. Za to moj siostrzeniec prawie caly czas na zezie i wiecznie jakby wystraszony byl ma 15dni ale to tak czy siak normalne tyle ze trzeba tego pilnowac i byc pod nadzorem lekarza zeby w odpowiednim momencie reagowac w razie czego. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby