Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mysioperza
Mama
post napisany:

Drogie Mamy, czy też miałyście problem z laktacją po cesarskim cięciu? Czy udało się Wam wywalczyć swoje mleko? Czy miałyście wsparcie w rodzinie? Czy pomogła Wam położna albo doradca laktacyjny?

2 0
zgłoś post
do moderacji
Mysioperza
Mama
post napisany:

My musieliśmy dokarmiać mlekiem modyfikowanym już w szpitalu, gdy okazało się, że Młody zgubił ponad 10% swojej wagi urodzeniowej. 

Małymi kroczkami udało mi się jednak wywalczyć swoje mleko. Pomogło częste przystawianie Synka i laktator oraz Femaltiker.

Jednak gdyby nie pomoc Najbliższych oraz położnej pewnie dałabym za wygraną.

Udało nam się rozbujać laktację. I 2,5 miesiąca po porodzie weszliśmy całkowicie na naszą wspólną drogę mleczną :)

3 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

U mnie po CC bylo ciężko a mały się tak złościł że skończyło się na sztucznym mleku

5 0
zgłoś post
do moderacji
Ula
Mama
post napisany:

U mnie po cc też ciężko ale po miesiącu udało się zostać na samej piersi. Femaltiker I laktator I dużo uporu.

5 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Bylo ciężko bo synek niepotrafil chwycić brodawki, wedzidelko krótkie. Ja walczyłam z laktatorem metoda 7 5 3 I na 3 dobę już było czym karmic małego.

7 0
zgłoś post
do moderacji
Klomisia
Mama
post napisany:

Wystarczy przystawiac do piersi i laktacja się rozwija.... 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

U mnie mleka po CC nie było przez cały pobyt w szpitalu (5dni) a po powrocie do domu mleko samo leciało i mało tego dokładnie tak samo było po drugim porodzie. W szpitalu dokarmiałam a w domu jak już w pełni ruszyła laktacja to maluchy piły tylko pierś

4 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

u mni maly zlapal odrazu

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Po cc to normalne. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Daw
Mama
post napisany:

Ciężko było ale się udało. Nigdy nie pojawił się nawał. A koleżanka z sali po cc miał nawał i b. dużo mleka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy