Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Milkaa
Mama
post napisany:

Ja miałam sporo w rozmiarze 52 i 56 ale córka urodziła się i mierzył 58 cm i więc ubieralam jej 62. Nie warto kupować za dużo ciuszków wystarczy po kilka sztuk z każdego rozmiaru bo bardzo szybko dzieci rosną. Ja popelnilam błąd bo wszystkiego miała za dużo i 2/3 nie miała ani razu na sobie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mm
Mama
post napisany:

Ja do szpitala kupiłam rozmiar 56.Dziecko przed porodem miało usg i można było wyliczyć jakich rozmiarów się urodzi.Potem rosło bardzo szybko niektóre ubranka były kilka razy ubrane.Nie należy szaleć z ilością małych ubranek,ponieważ w użyciu będą kilka razy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Dokładnie tak taki maluszek różnie szybko jak na drożdżach więc zgadzam się z tym że nie ma co przesadzać z ilością malutkich ubranek. Wystarczy kupić tyle żeby można było na spokojnie wyprać i wysuszyć więc nie potrzeba sterty ubrań.

0 0
zgłoś post
do moderacji
podazajzamnax3
Mama
post napisany:

Jak byłam w ciąży i robiłam wyprawę to kupowałam od 62. Jenak jak syn się urodził musiałam dokupić kilka na 56 bo te na 62 były za duże. Tylko, że rozmiar rozmiarowi nie równy. Pamiętam, że miałam body na 56 większe od 62 :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
weronika35sz
Mama
post napisany:

Ja kupiłam na początek 56 dosłownie po 4 szt każdego ubranka i długo się w nich nienachodziła może ze 3-4 tyg. Dlatego, że urodziła się 55 długa.Z tych 62 korzystała trochę dłużej ,a teraz powoli już 68 trzeba kupować. Ale niema co się oszukiwać ubranka to ciężki temat każdy producent ma inny wymiar ubranka, niektóre po praniu robią się rozmiar mniejsze były i takie których nie założyła.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

U nas rozmiar 50-56 starczył na miesiąc do półtora. Obecnie córka ma 2 miesiące i nosi 62 a czasem i 62 już za małe. Dziecko szybko rośnie, rozciąga się i bardzo szybko ubranka są za małe. Nie warto zbyt dużo kupować.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mother
Mama
post napisany:

To zależy od tego co lekarz mówi jak duże jest dziecko. Moja pociecha ważyła 4 kg i ubrankaw rozmiarze 56 miała coś na dwa może trzy miesiące. Różne są też ubranka jedne o rozmiarze 56 są dobre a inne z taką samą numeracją już są za małe lub za duze.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

Na sam początek oczywiście 56 bo większość dzieci w ten rozmiar wskakuje zaraz po urodzeniu ale przesadnie dużo ich nie trzeba bo dzieci szybko rosną i zaraz trzeba kupować następny rozmiar czyli 62 może koleżanki są chcą się z tobą podzielić ubrankami?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

To zależy jaki maluszek się urodzi bo większość osób Ci napisze, że 56 starczy, a ja ci powiem  że pierwszy syn urodził się 59 cm i musiał nosić 62 bo 56 były za małe także na koniec ciąży zobaczy czy będzie duży czy malutki maluszek i wtedy kupuj orientacyjnie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina1993
Mama
post napisany:

Ja miałam na pewno na początek dużo w rozmiarze 56 oraz kilka w rozmiarze 62. Dziecko urodziło się duże bo miało 59 cm i niestety rozmiar 56 był za mały, dlatego warto mieć kilka sztuk tych większych ubranek, by później się nie przejmować.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia