Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Wiola i Marcelek
Mama
post napisany:

Ja mam niesamowity problem z odparzeniami u synka ktory ma 6 tygodni. Byliśmy w szpitalu ze względu na kupy z krwią i zostało zmienione nam mleko bo synek uczulony jest na BMK. Od tych czestych i rzadkich kupek dostał odparzenia. Dostaliśmy w szpitalu zasypkę z nystatyną, termentiol i clotrimazol. Nic z tego nie pomogło. Dopiero sudocrem. Wróciliśmy do domu nie minęło kilka dni jak znowu walczę z odparzeniami. Synek ma czerwona skore po obu stronach. Przemywam go woda z rumiankiem, uzywam wacikow caly czas, wietrzymy pupę i nic. Sudocrem teraz tez nie pomaga. Smaruję go na zmianę termentile baby i clotrimazolum i też nic. Zasypki użyłam raz to potem bylo mi ciezko ja zmyc bo przykleila sie do ran. I jestem bezradna. Nie wiem czego juz uzywac. Mielismy wczesniej wszystko : linomagan zielony, bepanthen, alantan plus, alpanten, mąkę ziemniaczaną, wspomniany sudocrem a teraz clotrimazol i termentile baby. Nic nie pomaga i nie wiem jak pozbyć się tych odparzen a sa spore juz.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pakki
Mama
post napisany:

Kup sobie mydełko lecznicze Aleppo Szamir, ja zamawiam oryginalne w sklepie PAchnąca Kraina. Mysło i na odparzenia, ale i na trądzik, poparzenia, wszelkie zmiany skórne, na trudno gojące sie rany. Bardzo dobre jest

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic Dermedic Baby