Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Agnes
Mama
post napisany:

U nas sprawdził się bephanten i sudocrem protect chociaż ostatnio uzywam masła dermedic i jest boskie też zapobiega natomiast u męża siostra używa tylko zielonego linomagu i jest bardzo zadowolona więc to zależy od dziecka który preparat się przyswoi 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

My typowych odpażeń nie miałysmy, lecz raczej zaczerwienienia. U nas od poczatku sprawdzał się krem bephanten. Na sudocrem się nie zdecydowałam, z uwagi na dużą ilość cynku. Do codziennej pielęgnacji używamy chusteczek z pantenolem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Ja na odparzenia używam sudocremu. Ogólnie polecane są na oskarżenia kremy z synkiem. A do codziennej pielęgnacji używam linomag, bepanthen albo maslo dermedic intensywnie natluszczajace. Te preparaty naprawdę się u nas sprawdzają.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Każde dziecko jest inne, to co jednemu pomogło niekoniecznie może pomóc drrugiemu. Warto zapobiegawczo stosować zwykłą mączkę ziemniaczaną, ale też Linomag zielony jest często polecany. Jeśli wiele kremów i maści nie pomaga warto poradzić się dermatologa.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Winter
Mama
post napisany:

Sudocrem w pierwszej kolejności. Choć to prawda są żele, kremiki i pudry. Najlepiej użyć sudocremu i zostawić dziecko na chwilę bez pieluszki żeby skóra mogła trochę odetchnąć. Na mnie osobiście sudocrem podrażnia jeszcze bardziej i czuję większe pieczenie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agator87
Mama
post napisany:

Polecam sudocrem. Ewentualnie mąka ziemniaczana. Sudocrem posmaruje raz i zawsze pupka ładna. Bepanthen używam od czasu do czasu oraz taki zielony krem z Rossmana. I dodatkowo nie stosujemy chusteczek nawilzanych tylko waciki i ciepła woda.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewik
Mama
post napisany:

Dla mojego dziecka najlepszy okazał się bepanthen, po dwóch dniach stosowania problem z odparzeniami znika ,bardzo ładnie się go zmywa przy wieczornej kąpieli potem można znowu nasmarować .Sudokrem i Nivea baby dla mojego malca był utrapieniem pupa cały czas była biała trudno było zmyć .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Na odparzenai polecam wyeliminować do minimum chusteczki nawilżające i zastąpić je płatkami bawełnianymi, często przemywać pupę ciepłą wodą przegotowaną, z kolei jezeli chodzi o kremy to na początku stosowaliśmy bepanthen, później sudocrem, ale najlepsze efekty zaobserwowałam po linomagu z tlenkiem cynku

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Napewno jak już jest odparzona pupa u dziecka to warto odstawić chociaż na tą chwilę chusteczki- one jeszcze bardziej podrażniają chorą skórę. U nas do cze w takich sytuacjach sprawdzał linomag zielony i bephantem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Jezeli chodzi o krem przeciw odparzeniom, zeby chronic cie to u nas super sprawdza sie ziajka masc posladkowa. Jest od pierwszych dni zycia, jest niedroga i bardzo wydajna. Jednak jezeli juz odparzenia sie wkradna, to polecam krem abcderm change na pieluszkowe zapalenie skóry. Jest ciezko dostępny, ale dziala cuda. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby