Nawigacja:
Rozstępy na piersiach. Czy mogę je czymś smarować?
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Czarek2
Mama
post napisany:

Witam.Powiedzcie jak radzicie sobie z rozstepami na piersiach. Podczas ciąży nie mialam z nimi żadnego problemu, natomiast gdy napłynął pokarm pojawiły się straszne rozstępy. Czy mogę je czymś smarować?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Ja już w ciąży... niestety nie tylko na piersiach- tu akurat są najmniejsze, prawie nie widoczne. Za to brzuch to istna tygrusica w paski. Kosmetyki w moim przypadku nic nie zmieniły- ale też nie stosowałam ich od początku ciąży, może dlatego.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Ja całą ciążę smarowałam piersi kuracją do biustu 5w 1  dla kobiet w ciąży i podczas karmienia z firmy Efektima Pharmacare. Nie pojawiły się żadne rozstępy, więc przestałam stosować po ciąży. Nawet w trakcie karmienia nic się nie pojawiło, więc nie stosuję. Ale można używać karmiąc, trzeba jednak przed karmieniem umyć dokładnie brodawki, tak jest napisane na opakowaniu. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Szczerze? Mam rozstepy na piersiach i brzuchu i jakos mi to nie przeszkadza. W ogole nie zwracam na nie uwagi wiec czasami zapominam, ze je w ogole mam. Moze dlatego, ze sa ledwo widoczne. Raz na jakis czas uzywam spwcjalnych kremow na rozstepy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Nie miałam akurat z tym problemu, ale na rozstępy i blizny- jak juz są to bardzo dobry i skuteczny jest bio oil. U mnie w rodzinie pomógł zwalczyć bardzo duże i widoczne blizny po operacji, także ja jestem nim oczarowana.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mi podczas karmienia pojawiło się tylko kilka rozstępów na bocznej części piersi mimo że powiększyły się one o 3 rozmiary. Ale nie ma tragedii jeśli chodzi o rozstępy. Są specjalne kremy przeciw rozstępom dla kobiet karmiących piersią i są to kremy do piersi wystarczy poszukać w dobrej drogerii lub aptece. Ja osobiście widziałam taki krem do biustu przeciw rozstępom dla mam karmiących w Rossmanie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja obecnie karmię córeczkę 6 miesiac   i nie zauważyłam żadnych rozstępów na piersiach jeszcze bynajmniej. Potwierdzam że również widziałam krem na rozstępy podczas karmienia piersią ale ja bym nie ryzykowała czy na sutki przez przypadek się nie dostanie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Mi wyskoczyly rozstepy na piersiach w okrwsie dojrzewania, kiedy to piersi mi bardzo szybko i intensywnie rosły. Nie pamietam co stosowalam, ale zrobily sie blade i nie sa bardzo widoczne. Bylam pewna, ze w ciazy mi wyskocza nowe, ale na szczescie nie wyszedł ani jeden.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Najlepiej to już w czasie ciąży smarować się kremami na rozstępy. Lepiej zapobiegać niż potem leczyć, aczkolwiek jak ktoś ma skłonności to krem może nie pomóc. Osobiście używałam kosmetyków firmy pallmers i nie mam rozstępów. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
młodamama
Mama
post napisany:

Ja na szczęście nie mam rozstępów na piersiach, ale skóra piersi jest w kiepskiej kondycji, jest sucha, wiotka i ogólnie słabo to wygląda :( macie jakieś sprawdzone kosmetyki, żeby trochę poprawić ich stan? Choć szczerze mówiąc nie wiem kiedy miałabym smarować biust, bo przecież moja córcia najchętniej co 2 godz by ssała mleczko....

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby