Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Tak szczerze to mi bardzo pomaga wazelina kosmetyczna Ziaja, lub gdy jest naprawdę kiepsko to smaruje maścią bepanten, ale wiadomo usta wtedy są lepkie i przeważnie stosuje ją gdy jestem w domu. Ale widziałam ostatnio w aptece pumadkę regenerum, która zresztą też reklamują w telewizji więc może ona byłaby pomocna w takiej sytuacji :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
wiolasz14
Mama
post napisany:

Odnośnie regenerum to jak patrzyłam na skład to nie ma w niej nic rewelacyjnego, ale reklama i nazwa robi swoje :D Już bardziej zastanowiłabym się nad pomadką Oeparol z olejem z wiesiołka - bardzo ładnie odżywia usta i to koniecznie wersję z filtrami UV mimo tego że mamy zimę. Ona ma chyba dopisek SUN. Przy pękających ustach poza regeneracją warto pomyśleć jak się zabezpieczyć przed kolejnymi przygodami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Nie czytałam składu tego regenerum bo osobiście go nie stosowałam widziałam tylko a prawda jest taka że jednak reklamy robią swoje :-) dużo osób kupuje konkretne rzeczy bo widziało je w reklamie :-) Ja akurat tak jak jus pisałam używam wazeliny kosmetycznej Ziaja a że akurat wazelina nie wchodzi w grę to dlatego wspomniałam o tym regenerum :-) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Hmm. Poogladam sobie te wszystkie pomadki na internecie i sprawdze jeszcze gdzies recenzje, bo pewnie na takich kosmetycznych stronach beda. Moze cos mi przypadnie do gustu. Poki co mam spokoj, ale jak zaczely sie te mrozy to myslalam, ze po prostu nie wytrzymam. Wygladalam tak jakbym sie conajmniej z kims bila

0 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

A ja uwielbiałam na większe kryzysy ust podbierać bepanten Maluchom :D Po kilku dniach używania wszystkie dolegliwości przechodzły i długo nie wracały, a ja mogłam wrócić do używania zwykłych kosmetyków nawilżających jak błyszczyki czy pomadki naturalne :) polecam posprawdzać sobie jakieś kremiki i maści dziecięce, bo naprawdę mają zaskakujące efekty :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
wiolasz14
Mama
post napisany:

Jeśli mogę jeszcze coś dorzucić i doradzić, to polecam poszukać przede wszytskim w dermokosmetykach typowo aptecznych a nie drogeryjnych. Te apteczne mają zazwyczaj o niebo lepsze składy, zarówno jeżeli chodzi o substancje działające, jak i konserwanty, których w tych aptecznych dodają tylko tyle ile to jest konieczne, albo wcale.

0 0
zgłoś post
do moderacji
martysia
Mama
post napisany:

Ja nie mam i nie miałam popekanych ust,ale słyszałam że są specjalne pomadki na popękane usta. Najlepiej żebyś spytała się np.w aptece albo w Rossmanie o takie pomadki na popękane usta i pani w Rossmanie albo w aptece mogłaby tobie doradzić co powinnaś używać albo poleci tobie takie pomadki. Krem nivea też możesz spróbować.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sandra Janik
Mama
post napisany:

Do popekanych ust codziennie używam pomadki regenerujacej z firmy sylveco.Teraz nazywa się Vianek.Ma w składzie same naturalne oleje.Jeśli mam bardzo popękane usta nakładam maść z witaminą A albo z tej samej firmy pomadke peelingujaca z olejami.Świetnie zdziera skórki oraz odnawia i regeneruje

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja na popekane usta stosowalam balsam do ust lub pomatkę ochronna na usta z nivea troszkę pomoglo ale nic juz potem sie nie dzialo usta nawilzone i nie sa suche u swoich dzieci tez smarije usta taką pomadka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anna13@
Mama
post napisany:

Stosuję pomadki ochronne nivea, ale na moich ustach dramatu nie ma.

A z babcinych sprawdzonych sposobów to miód na noc i podobno pomaga 

Czasem stosowałam bepanten od maluchów ale trochę mało komfortowe, usta lepkie , no ale spróbować można.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50