Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A ja wam powiem, ze ja mialam roznie. Na poczatku mialam cykle 30 dniowe, pozniej 28 dniowe, 21 dniowe. 3 lata temu wrocily 28 dniowe i byly regularne. Po porodzie, druga miesiaczka spoznila mi sie poltorej miesiaca, od tego czasu mialam cykle 30 dniowe az w koncu znow sie pozmienialo i jednego miesiaca mialam 28,drugiego 27 i teraz 24. Myslalam, ze ciagle beda te 30 dniowe, a tu prosze. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Jestem 2 lata po cc i miałam regularnie okres ale niestety ostatnio jakoś wszystko się zmieniło i już bardzo długo czekam więc pora się udać do lekarza test negatywny ale okresu brak

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Ja mam cykle 28 dni po porodzie miałam niereguralne czasem 30 35 dni teraz już mam spowrotem 28 jestem po porodzie 9 miesięcy tzn miałam CC i nie karmilam.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

U mnie od 1 do 2 okresu po porodzie bylo 43 dni ..

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Ja mam co 28-29 dni mam praktycznie regularny

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Zawsze miałam nieregularny okres, boryka się z tym problemem już latami. Mniej więcej około 30 dni ma mój cykl,ale bywa różnie. Całe szczęście w ciążę udało mi się zajść bardzo szybko w drugim cyklu. W tej chwili karmie jeszcze piersią, pierwszy okres dostałam po 8 miesiącach od porodu. Oczywiście wciąż nieregularny. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

Aktualnie już nie mam takiego problemu, ale jestem już 3 lata po drugim porodzie. Pamiętam, że mniej więcej pierwszy rok niesamowicie ciężko było wyliczyć jakkolwiek sensnownie, kiedy miesiączka nadejdzie. Ale ginekolog uspokajała, że to absolutnie normalne, że zwyczajnie hormony i ciało jeszcze lekko szaleją :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja karmie piersia wiec nie dostalam jeszcze miesiaczki ale u mnie trwalo takze 28-29 dni tak jak pamietam bo po przetaniu karmienia piersią tyle mialam dokladnie bez problemowo regularnie mi sie powtarzal po pierwszej ciazy zobaczymy jak teraz bedzie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A mi sie chyba cos rozregulowalo albo stalo co innego. Przez 3 miesiace mij cykl nie trwal dluzej niz 24/27 dni, a w tym miesiacu czekam na niego i czekam i nic. Boli mnie brzuch od kilku dni jak na okres i go nie ma i nie wiem co jest grane. Czyzby znow wrocil cykl 30 dniowy? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

U mnie zazwyczaj jest to koło 31 dni, czasem o jeden dzień w jedną lub w drugą przesunięcie, więc jakby nie patrzeć cykl jest regularny i nie ma jakiś cyrków pod tym względem, ale u mnie od drugiego porodu zaraz mijają 3 lata. Warto przy nieregularnym cyklu się przepadać, bo może to też być spowodowane np zapaleniem przydatków, jak to u mojej znajomem jakiś czas temu nastąpiło :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała