Nawigacja:
Czy pojawiły Wam się podczas ciąży rozstępy?
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Kobieta2018
Mama
post napisany:

A ja chciałam zapytać jak u was jest z rostepami

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emmi
Mama
post napisany:

a ja uważam, że to nie zależy od tego czy się w ciązy czyms smaruje czy nie. Jak się mają pojawic rozstepy to sie pojawią, tak czy siak.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Kobieta2018
Mama
post napisany:

Ja się smarowalam oliwka zwykła dziecięca tak mi ktoś podpowiedział A rozstępy i tak były i już chyba zostaną 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Używałam kosmetyków Palmers dla kobiet w ciąży i nie mam rozstępów. Nie wiem czy to dzięki kosmetyką czy poprostu nie mam skłonności do rozstępów. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

U mnie rozstępy pojawiły się na plecach i udach. Próbowałam z nimi walczyć. Ale teraz już je zaakceptowałam i nie zwracam uwagi. Gorzej latem jak skóra sie opala a one stają się bardziej widoczne. No ale trudno.

1 1
zgłoś post
do moderacji
Graszka21
Mama
post napisany:

Rozstępy mi  się nie pojawiły przy pierwszej ciąży codzienie smarowalam kremem na rostepy. Zobaczę jak przy drugiej ciazy czy się pojawia.

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

moim zdaniem to zadne kosmetyki nic nie poradza bo jesli skora sie rozciagnie w zaleznoci ile sie przytylo to jak beda musialy wyjsc to i tak wyjda

1 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

oczywiscie u jednych sie pokazuja u innych nie wiec u mnie sie pokazaly bo cale cialo mi sie rozciagnelo przed ciaza wazylam tylko 46 kg a teraz waze 59 wiec rzstepy albo pojawiają sie poprzez rozciaganie ciala ale nie tylko na nogach takze i nabrzuchu piersiach itp

0 0
zgłoś post
do moderacji
martysia
Mama
post napisany:

Ja nie miałam ani przed ciążą ani teraz po ciazy nie mam rozstępów. Ale słyszałam,że na rozstępy są specjalne kremy. I te specjalne kremy można kupić w Rossmanie,ale najpierw trzeba wiedzieć czy takie kremy nie będą uczulac.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Bardzo dużo rozstępów pojawiło mi się w pierwszej ciąży może również dlatego że przytyłam w niej 25 kg..Największe rozstępy miałam i w sumie mam na brzuchu mi niestety nie pomagały ani kremy ,ani olejki ani inne rzeczy .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby