Nawigacja:
Czy Wasi mężowie pomagają w opiece nad dzieckiem?
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Marta
Mama
post napisany:

Powiedzcie czy pomagają Wam wasi mężowie w opiece nad dzieckiem? Czy tylko chwila zabawy i tyle ? Mój mąż po wspólnym kapaniu maluszka zawsze to wyciera i ubiera i jeśli chodzi o czyszczenie noska to jest specjalistą

1 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

Mój tak naprawdę od samego początku zostaje z Maluchami sam, żebym miała chwile wytchnienia na kawie czy aerobiku, pomaga we wszystkim w domu, i radzi sobie z Nimi równie dobrze, co ja sama. No, może słabej u Niego z organizacją :D ale od początku ustalaliśmy, że dzieci mają rodziców dwójkę, a dom dwoje dorosłych domowników :)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mąż pomaga przy dzieciach jeśli jest w domu bo większość czasu spędza w pracy

3 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

Mój też pomaga przy małej. Nawet wstaje w nocy zrobić jej mleko jak trzeba.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

U mnie po całym dniu opieki nad dzieckiem mąż każdego dnia usypia☺

2 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina
Mama
post napisany:

U nas dzieckiem zajmuję sie ja, mąż pracuję, wiec wszystkie obowiązki spadają na mnie niestety. Córka tak sie przyzwyczaiła, że nie chce nawet z tatem czasu spędzać

1 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

Nie no, moje Maluchy są a tatą bardzo, ale to też na pewno dzięki budowaniu więzi od pierwszych dni życia przez podział obowiązków :)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Mąż na ile może to pomaga. Gdy tylko jest w domu zajmuje się dzieckiem.

1 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Ja będę polemizowac ze stwierdzeniem, ze partner POMAGA przy dziecku. On nie pomaga, tylko opieka nad dzieckiem to również jego obowiazek. No i tak, partner kiedy tylko moze opiekuje dziecko, nie ma z tym problemu.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Magdalena D-J
Mama
post napisany:

U Nas na początku była chęć pomocy, ale i strach, więc raczej pomagał więcej w domu, niż przy dziecku. Po pewnym czasie Mąż się jednak przełamał i teraz z chęcią zajmuje się Córeczką - tym bardziej, jak wraca z pracy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała