Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karpatia
Mama
post napisany:

Siostry co polecacie na cellulit? Z ćwiczeniami muszę się jeszcze wstrzymać ale może jakieś masaże?

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

Ja zaczelam stosowac masazer pije wiecej wody i jezdze na rowerze oraz 2 razy w tygodniu smaruje okolice gdzie cellulit cytryna.efekty są minimalne ale to dopiero tydzień.

Ogólnie zastanawiam się nad jakimś zabiegiem bo jednak domowe sposoby nie dają oczekiwanych efektów. I już mnie to męćzy

https://slowage.pl/wskazania/cellulit

Brałam pod uwagę wybranie się na jakiś zabieg tutaj. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
karolkwarc
Mama
post napisany:

Na celulit opórcz zdrowej diety i aktywności fizycznej polecam zabieg icoon. To taki masaż specjalnymi rolkami- skóra po kilku zabiegach jest ujędrniona, wymodelowana a pomarańczowa skórka znika! Wcześniej również stosowałam domowe rolery ale nic nie przyniosło efektu tak jak ten zabieg. Ja chodziłam do salonu Laser Care przy ul. Grzybowskiej 5https://lasercare.pl/pl/sklep/modelowanie-sylwetki-icoon/ 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pakki
Mama
post napisany:

Rewelacyjny jest Olejek Busajna, nawilża ale i własnie pomaga ujedrnić skóre i przy cellulicie, rozstępach i nawet zmarszczkach. Nie ma chemii w składzie, sama natura

0 0
zgłoś post
do moderacji
Szedałka
Mama
post napisany:

Peeling kawowy, ruch, masaże z kremami antycellulitowymi, zabiegi body wrappingu :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
ameliaskor
Mama
post napisany:

peelingi, ćwiczenia, masaże, dieta, krem jak vialise, zimne prysznice. wszystko razem daje najlepsze efekty.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Akinom
Mama
post napisany:

Ćwiczenia, rower  i smarowanie Olejkiem Busajna systematycznie - ja po dwóch miesiacach takiej kuracji pozbyłam sie cellulitu na udach i posladkach całkowicie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Baby