Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zdr
Mama
post napisany:

Dziewczyny pomóżcie mi, bo ciągle mi nie wychodzi (a czytałam już o tym dużo i oglądałam sporo). Zrobiłam czystki po ciąży w ubraniach i pozbyłam się tych, których nie noszę lub nie lubię. 👍Teraz powoli chciałabym stworzyć coś na wzór garderoby kapsulowej ale dobranej do mnie (np. nie noszę jeansów, beżowego trencza, małej czarnej itd. czyli klasyków kapsulowej 😅 ) Nie wiem jak się za to zabrać.. 🤯Nie umiem określić swojego stylu, a raczej jego braku...😞 Podobają mi się różne rzeczy np i klasyczne i Boho.. jednak widzę, że te klasyczne zdają egzamin lepiej. Chce czuć się kobieco ale też bardzo stawiam na wygodę przy niemowlaku wiadomo codzienne spacery, zabawy na macie itd jestem w ruchu. Dlatego niemal wszystkie akcesoria (zegarki, łańcuszki, paski, torebki)odpadają. Nie chcę iść w same dresy, bo źle się z tym czuję. Może mi doradzicie, zainspirujecie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

W dresach też można wyglądać stylowo. Ja po ciàży żeby nie chodzić jak dziad wybrałam luz. Dżinsy lub spodnie dresowe i biały Tshirt a na wyjścia z dzieckiem zakładam ramoneske i adidasy np superstary lub Nbalance. Jak lubisz boho możesz zakładać tuniki, dżinsy lub legginsy i do tego botki beżowe. Wszystko zależy od tego czy jesteś niska czy wysoka. Chuda czy okrągła 

No i z uwagi na to, ze jesteś młodą mamą polecam jakieś wygodne klapeczki:

https://suzana.pl/blog/modne-klapki-damskie-najgoretsze-trendy.html

Będzie Ci w nich na pewno bardziej komfortowo niż w zakładanych sandałach. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby