Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zdr
Mama
post napisany:

Dziewczyny moze przeprowadzimy tutaj sondę na temat tego jaki jest najlepszy obecnie zel intymny? Ktory nie klei sie jest przyjemny daje dobre nawilżenie oraz ewentualnie jakieś inne doznania.....

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

1. Unimil bananowy
2. Durex very cherry - również pachnie wspaniale, trochę chemicznie ale mi zapach odpowiada
3. Be lover - najlepsze nawilżenie oraz nadaje się wspaniale do seksu analnego
4. Libi gel - najlepszy żel intymny jakiego miałam okazję spróbować, wspaniale nawilża, poza tym daje o wiele 5. lepsze doznania, nigdy nie miałam takich mocnych orgazmów jak właśnie przy tym żelu :) Jedyny minus to dostępność bo widziałam jedynie w sieci.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zdr
Mama
post napisany:

Pisałas o dostępności... Czyli rozumiem, że jedynie internet wchodzi w grę? Możesz napisać czy gdzieś kupie poza internetem? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

libi gel tylko przez internet. Przynajmniej ja tak zamawiałam. Trudno ejst znaleźć stacjonarnie. ..............................................................

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Z żeli intymnych polecam dwa:

belover
libi gel ( jest to najlepszy żel stymulujący jakiego używałam do tej pory)

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

No właśnie sama nie jestem przekonan do tych żeli. W sensie mieliśmy kilka. Fajny był rozgrzewający unimil, potem sprawiliśmy sobie durex intense duży zawód niestety. Nie był tani ale nie dawał wcale jakichś och ach wrażeń....

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Libigel jest inny. Również jest to zel mający poprawiać wrazenia podczas stosunku ale moim zdaniem jest o wiele lepszy od durexa o. Po pierwsze wystarcza na o wiele dłużej. Po drugie daje zupełnie inne odczucia. Polepsza to co czujesz oraz poprawia wrażliwość .No nie wiem czy jest sens tutaj dalej opisywać ;) Musiałabys sama zobaczyć i sprawdzić na własnej skórze Ci to odpowiada :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic Dermedic Baby