Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zdr
Mama
post napisany:

Cześć. Dziewczyny czy w jakiś sposób udało się Wam powiekszyć biust za pomoca naturalnych specyfików, tabletek, kremów? A nie operacyjnie? Od razu uprzedzam, że cięzko jest mi uwierzyć w tego typu specyfiki ale z ciekawości czytałam sobie niektóre opinie na forach i wiele dziewczyn wypowiada się pozytywie na przykład o tabletkach. Jeśli któraś z Was miała do czynienia?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Sama generalnie byłam mega sceptycznie nastawiona do tych wszystkhch maści i tabletek i nie sądziłam, ze to moze pomoc. Twierdziłam że jest to naciąganie ( szczególie że kupiłam sobie kilka razy serum eveline i nie działało). Ale kompletks na punkcie małego biustu miałam i tak to gadałam facetowi i gadałam że ten mądry postanowił mi kupić na naszą rocznicę.....tabletki powiekszające biust. Poczatkowo byłam wściekła, potem sobie pomyslałam, że skoro już są to spróbuję. Jednak teraz widze,ze było warto i zmieniłam zdanie. Ogolnie powiekszenie nie bęxzie takie jak chirurgiczne, nie masz ogólnie co marzyć ale jeden rozmiar da się spokojnie powiekszyc. No i są o wiele jędrniejsze.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zdr
Mama
post napisany:

Tak tylko od tabletek? Jakie brałaś? Bo mnie tutaj zaciekawiłaś. 
No i chętnie sobie o tym więcej poczytam. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Nie tylko od tabletek bo miałam również żel z serii, który je bardzo fajnie ujędrniał (zresztą jeszcze go mam, potem zrobię zdjęcie to wrzucę tutaj na forum). Były to tabletki Perfect Bust.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

No nie i dlatego też byłam taka wściekła na swojego faceta bo pomyślałam sobie, że ogólnie wydaje kase na jakies głupoty a nie na mądre rzeczy... ale ogolnie to jestem zadowolona. Wrzucam zdjęcie składu i sposobu użycia żelu (nie jest również tani ale moim zdaniem znacznie lepsza klasa niż te sklepowe):

0 0
zgłoś post
do moderacji
obinka
Mama
post napisany:

ja brałam tabletki które nazywały się Breastfem. W składzie jakieś wyciągi ziół z Brazylii Meksyku i USA. Co do skuteczności to chyba te wypadły najlepiej w porównaniu z innymi które brałam wcześniej. Biust po 2 miesiącach brania jest o jakieś 20-30% większy i przedewszystkim jędrniejszy. W rezultacie zmieniłam na większy rozmiar miseczki. Zastanawiające jest jedynie to jak długo utrzyma się ten efekt. Ja zakończyłam kurację ponad 2 miesiące temu i nadal jest OK. Zobaczymy jak dalej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby