Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zdr
Mama
post napisany:

Hej! Jakie produkty polecacie na pierwsze, delikatne zmarszczki mimiczne? Widzę u siebie taką delikatną na czole. Chyba za dużo się dziwię Zależy mi na czymś do cery tlustej i nietestowanym na zwierzętach

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Z uwagi na to, że wiele kosmetyków mnie uczula (ostatnio mnie wysypało po clinique) i cenię dobre sklady to polecam wszystko od Mokosh.

Nie wiem jednak czy pomoże Ci na zmarszczkę mimiczną .Tutaj dobrze jest zastosować odpowiednie zabiegi

https://adedermatologia.pl/skuteczny-sposob-na-pozbycie-sie-zmarszczek-mimicznych/

Jak botoks. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mirkairka
Mama
post napisany:

na zmarszczki zaczelam uzywać Złote Ceramidy. linia tych kosmetykow jest super. bardzo lubie ich maseczke z krysztalkami zlota.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pakki
Mama
post napisany:

Super jest tez naturalny Olejek Busajna, i na zmarszczki własnie i na cellulit, rozstępy. No i jest naturalny , bez żadnej chemii

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patty1
Mama
post napisany:

Fajnie działa też olej moringa, no i kremy przeciwzmarszczkowe dla mnie najlepszy Reviflex tylko trochę drogi, albo nieco tańsze z Health Culture anti aging

0 0
zgłoś post
do moderacji
izzi
Mama
post napisany:

ja tam w sumie głównie stosuje richevon jako takie serum pod okluzyjny krem, bo jest to dość żelowa formuła.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Szedałka
Mama
post napisany:

Joga twarzy, na czole najlepiej chyba po prostu masaże z czymś nawilżającym i przeciwzmarszczkowym.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pysia
Mama
post napisany:

ja używam kremy Tremella z Efektimy - bardzo dobre na zmarszczki i niedrogie :) można nimi wymasować i rozmasować zmarszczki oraz napiąć skórę

0 0
zgłoś post
do moderacji
ameliaskor
Mama
post napisany:

yoga twarzy, ćwiczenia mimiki i do tego jeszcze kosmetyki na zmarszczki. taping ostatnio też sprawdzam, ale jeszcze nie zaczęłam sprawdzać co i jak.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Baby