Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaITata
Mama
post napisany:

Podzielcie się proszę swoim doświadczeniem w temacie kondycji włosów, skóry, paznokci w ciąży i po. Czy naprawde tak wszystko się "sypie" po porodzie? Czy może w ciąży miałyście większe problemy niż po?

3 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Ja jestem 6 miesięcy po porodzie. I poczatkowo mialam super wlosy, paznokcie i cere. Teraz zaczely troche leciec wlosy, ale cera nadal super. Paznokcie tez sie trzymaja i nie lamia.

4 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

W ciąży miałam problem z cera i po porodzie mi się poprawiła. Za to włosy miałam ładniejsze w ciąży, nie wypadły itd. A po porodzie zaczęły mi się sypać. Paznokcie miałam ładne i w ciąży i po porodzie, nie lamaly mi się. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

W ciaży cera sie poprawiła. Natomiast po, jeszcze gdy sie karmi niestety dziecko wysywa z nas wszystko co najlepsze. Polecam Doppelherz activ mama kapsułki, bądź vita-miner prenatal.

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

W ciąży trochę się pogorszyła ale w aptekach mają a fajne witaminy dla kobiet w ciazy a poporodzie po mały wracało do normy 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

W ciąży wszystko było pięknie oprócz przebarwień na rękach (Ale one zniknely do 6mcy po porodzie) natomiast włosy masakrycznie zaczęły mi wypadac jak mały skończył 3mce. Teraz już jest lepiej jest prawie 9mcy po porodzie.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Mysioperza
Mama
post napisany:

Mnie poprawiły się i paznokcie, i włosy, i cera w ciąży. Teraz też nie mogę narzekać, choć nie są tak piękne, jak podczas ciąży.

1 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

U mnie bardzo podobnie, takze to chyba mit

1 0
zgłoś post
do moderacji
mila_e36
Mama
post napisany:

Po porodzie wiadomo włosy wypadają, słyszłam od lekarza, że te włosy które urosły w trakcie ciąży urosły muszą wypaść... Lecz uważam to za bzdurę. 
Raczej kondycja włosów spowodowana przez hormony przyczynia się osłabeniu cery, wlosów jak i paznokci.
Biorę biotebal lecz bez skutecznie (nie kp)
Jestem 10 msc po porodzie i od samego poczatku zmagam się z łupieżem, aż robią mi się rany we włosach.
Żaden szampon apteczny nie pomaga a wizyta u dermatologa dopiero w marcu 2019 :(

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Cera pogorszyła mi się dopiero pod koniec ciąży i długo musiałam ją doprowadzać do stanu sprzed ciąży ale udało się, natomiast włosy w ciąży miałam dużo mocniejsze, ale kilka miesięcy po porodzie wypadaly garściami przez długi czas. I teraz z powrotem mam cieniutkie jak przed ciążą :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby