Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
secrets22
Mama
post napisany:

Dziewczyny jak jest u was, ja karmie piersią dodarkowo ściągam laktatorem mleko, mam bliźniaki nie zawsze najadając się ssać piers bo nauczyli się pic z butelki i tak oto mam więcej pracy z karmieniem. Od paru dni zauwalazylam ze zaczynaja mi pękać brodawki, czy macie jakieś sposoby żeby to złagodzić. Smaruje jak dotąd swoim mlekiem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Disney
Mama
post napisany:

Na bolace piersi mi pomogl zimny oklad albo chłodna kąpiel i noszenie wygodnego stanika. Czy ktoś z was ma jeszcze taki problem? Co zrobiliście,żeby was piersi nie bolały podczas laktacji i karmienia dzieci piersią?

0 0
zgłoś post
do moderacji
michelle27
Mama
post napisany:

Jeśli masz popękane brodawki, koniecznie powinnaś używać maści z lanoliną. Mnie jak bolały i miałam je mocno podrażnione to maść działała super. Po paru dniach czułam się bardzo komfortowo przy karmieniu a to jest bardzo ważne.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aridka
Mama
post napisany:

Polecam stosować: swoje mleko, maść z lanolina, przemywanie solą fizjologiczną i wietrzenie. A poza tym porada doradcy laktacyjnego - jeśli to nie są pierwsze dni karmienia to już raczej nie powinny pękać. Na pewno pomoże :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne w sprayu SPF 50+ VL, IR