Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
michelle27
Mama
post napisany:

Kochane, jak to u Was jest z dietą podczas karmienia piersią? Może dla Was wydać się to dziwne, ale po porodzie to jedzenie prawie wprowadziło mnie w depresję :( Dlaczego ? Wszystko zaczęło się od tego, jak z Synkiem wróciliśmy ze szpitala do domu i zaczęły się mądre porady mamy i teściowej. Tego nie możesz jeść, tamtego też nie...najlepiej gotowana pierś z kurczaka i do tego ryż plus marchewka. Tak wyglądały moje dania przez parę ładnych tygodni do póki nie wybuchłam. Specjalne szynki, pieczywo, napoje itd. A jak zjadłam coś co nie znalazło się w Menu dla mnie wskazanym, to każdy płacz dziecka był traktowany jak następstwo zjedzenia czegoś czego nie powinnam. Dziecko cierpi, bo brzuszek go boli po tym jak zjadłam jedno ciastko maślane...masakra. Jak to u Was wyglądało ?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie ma czegos takiego jak dieta matki karmiacej. Dziecko placze, bo jest glodne, ma mokro, jest mu zimno, nest zmeczone i nie mzoe zasnac albo prostu placze, bo inaczej nie jest w stanie sue z toba komunikowac. To co ty zjadlas nie ma na to wplywu, gdyz uklad trawienny dziecka jest jeszcze niedojrzaly, potrzeba czasu zeby sie przyzwyczailo. Mozesz jesc wszystko, naprawdę. Pokarm bierze sie z krwi, do niej przenikają tylko alergeny, a przeciez dziecko nie bedzie uczulone na wszystko, nie mozna tez robic diety eliminacyjnej na zapas, bo nigdy nie bedziesz wiedziala na co twoje dziecko jedt uczulone. Nie sluchaj gadania mamy czy babci to ty jestes matka. Masz jesc normalne rzeczy, niczego sobie nie odmawiac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Disney
Mama
post napisany:

Ja uważam,że nie ma takiej diety jak dieta karmiącej mamy. Bo jakby miało takie coś wyglądać? Wiadomo,że trzeba odżywiać się zdrowo, nie pić alkoholu, nie palić papierosów,ale od czasu do czasu ciasto albo wafelka można zjeść.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mayya
Blogerka
post napisany:

Najlepiej zapytać dobrego specjalisty... Wiadomo że mama czy teściowa posłuży ci swoim patentem czy radą ale jak czegoś nie jesteś pewna, chcesz mieć ssmaczną diete idz do dietetyka albo napisz na dietetycznym forum 😊

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aridka
Mama
post napisany:

Też słyszałam od teściowej "chyba tego nie zjesz?", "tego nie możesz", potem mama coś dopowiedziala i mąż. W końcu nie wytrzymalam i wykrzyczalam im że mają mi mówić że jestem świetną matką, powstrzymać się od jakichkolwiek komentarzy i mnie wspierać żebym mogła karmić a nie głodzic i denerwować :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające