Nawigacja:
Tabletki antykoncepcyjne. Jak je zacząć brać?
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Maja076
Mama
post napisany:

Witam serdecznie wszystkich, mam pytanie lekarz przepisał mi dziś tabletki antykoncepcyjne i mogę je wziąć w 4 dniu okresy i jak je zacząć? Od pierwszej tabletki od czwartej czy od dnia piątku, bo dziś piątek? Pomożecie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mayya
Blogerka
post napisany:

Takie informacje powinnaś dostać od lekarza. Zaleca się brac od 1 dnia, tabletkę bierzesz z dnia który jest w kalendarzu. Jeśli jest piątek bierzesz z piątku no i nowe opakowanie  zaczynasz od piatku po przerwie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Talaaa123
Mama
post napisany:

Musisz spytać lekarza, mi mój kazał brać zaraz po pierwszej miesiączce :) trzeba uważać. Brać je regularnie bo mogą wystapić krwawienia, ja kilka razy zmieniłam tabletki bo strasznie mi szkodziły. Najlepiej nie pytać nikogo tylko zgłosić się do swojego ginekologa 

0 0
zgłoś post
do moderacji
JoannaG
Mama
post napisany:

Zdecydowanie zapytaj  lekarza który przepisał Ci tabletki o przyjmowanie leku, hormony silnie wpływają na ciało i nastrój, lepiej nie pomyśli o tym specjalista. Najważniejsze, to żeby sobie nie zaszkodzić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Krem ochronny SPF 50