Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Angelika.
Mama
post napisany:

Mi udało się uniknąć rozstępów (całą ciąże regularnie stosowałam Bio Oil) ale zbędne kilogramy mnie przerażają... 6 miesięcy po porodzie i 6 kg do zrzucenia... Chyba jesień to idealna pora na ćwiczenia i dietę. Do dzieła Kobietki!!!! 💪

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

Nie stosowałam żadnych diet, .Je ćwiczyłam. Brzuszek sam wrócił do swojego pierwotnego stanu z przed ciąży. Może temu że dużo nie przytyłam a może temu że mam bardzo dobra przemianę materii. No i wiele zajęć chodzenia spacerów z maluszkiem pomogło

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Mi jakoś łatwo samo przyszło. Tyle, że ja dwa razu urodziłam wcześniaki, więc jak to mówi moja mama- stres mnie zjadł. 

Z rązstępami mogłaby byuć pewnie trudniejsza walka, ale za krótko byłam  w ciąży, by zdażyły mi się zrobić... 

0 0
zgłoś post
do moderacji
aniagcz
Mama
post napisany:

Zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży smarowałam się balsamami przezmaczonymi dla kobiet w ciąży. U mnie idealnie sie sprawdzily z rossmana. Nie mam rozstepow. A co do dodatkowych kilogramow to w ich zrzuceniu pomogły spacery z wózeczkiem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gabi166
Mama
post napisany:

Mamusie a jak po cesarskim cieciu???????????????????? powrot do formy???????????????????????????????????

Czeka mnie drugie rozwiazane przez cc i zastanawiam sie kiedy zaczelyscie cwiczyc?????????????????????????

0 0
zgłoś post
do moderacji
AgaBorsuczek
Mama
post napisany:

rozstepy to kwestia genow wiec mysle ze dopiero glebsza ingerencja w skore poskutkuje mam na mysli zabiegi w salonach.Ja bardzo szybko zrzucilam kilogramy z ciazy,niestety zadzialal stres(pierwsze dziecko) i brak czasu tylko ze ja bylam na diecie cukrzycowej ktora rowniez jest zbawienna przy zbednych kilogramach ale moja mama ktora zmaga sie z otyloscia sporo lat w pol roku zrzucila 20kg pijac codziennie dzbanek wody z cytryna-oczyszcza z wszystkich zbednych dla organizmu toksyn,podobnie kolezanka zrzucila 35 kg tez w pol roku pijac codziennie prawdziwa zielona lisciasta herbate plus wieczorne spacery.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Tobyoh
Mama
post napisany:

Ładne ciuszki z pewnością pozwolą Ci na zapomnienie o rozstępach i poprawia samopoczucie ;) VEstidoo

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby