Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Żona i mama
Mama
post napisany:

Jakie macie sposoby na pozbycie sie kilogramow ktore ciagle wracaja jak bumerang !? A jakis sposoby macie na rozstepy ?Ja już nie mam pomysłów jestem zalamana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

Rozstępy to zależy jakie one są czy świeże czy to już stara sprawa. Jeśli są już białe tzn ze już stare wiec już chyba nic nie da razy zrobić jeśli są czerwone to da radę jeszcze nad nimi popracować. Czyli dieta odpowiednia i wysiłek fizyczny żeby skóra powróciła do swojego pierwotnego kształtu. I samozaparcie i konsekwencja

0 0
zgłoś post
do moderacji
agami882
Mama
post napisany:

Rozstępy to proponuję aby skorzystać z produktów które mogą je lekko rozjaśnić przez to staną się mniej widoczne. Ja na bliznę pooperacyjną stosowałam Bio Oil Wiem również że dziewczyny stosowały go na rozstępy. Zresztą chyba nawet w reklamie jest o tym mowa. Ja u siebie widzę różnicę blizna jest prawie niezauważalna. Należy jednak pamiętać ale stosować na środek systematycznie

0 0
zgłoś post
do moderacji
agami882
Mama
post napisany:

Jeśli chodzi natomiast o sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów To wszystko zależy naprawdę od tego jaki tryb życia prowadzisz i co lubisz jeść. Ja w ciąży przytyłam 18 kg mimo że  prowadziłam normalną zdrową dietę. 10 miesięcy po porodzie i zostały mi 4 kg. Z jadłospisu wyeliminowała cukier i wszelakie Festfoody. Spaceruję z córką minimum 2 h dziennie. Czasami z obciaznikami na nogach. Do wszystkiego po trzeba podchodzić na spokojnie a małymi kroczkami na pewno osiągniesz efekt. W sieci znajdziesz też masę Ćwiczen które można wykonywać po ciążę

0 0
zgłoś post
do moderacji
NatSol
Blogerka
post napisany:

Jestem rok po ciąży i rozstępy są coraz jaśniejsze 😊 długo smarowałam cały brzuch kosmetykami przeciwrozstępom, ale to podobno kwestia genów (mam rozstępy dokładnie w tych samych miejscach co moja mama 😉). 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Slonko
Mama
post napisany:

Też byłam załamana po 3 ciążach było to nie lada wezwanie. Było to 25kg do zrzucenia podięłam się dla dzieci żeby miały mame zdrową. W tym momecie zrzuciłam 13 kg zostało jeszcze 7kg i czuję się już lepiej. Ale roztępy zostały nawet bardziej widoczne i też nie wiem co z bimi zrobić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Bernadetta
Mama
post napisany:

Ja nie mam rozstępów, ale rozeszły mi się mięśnie brzucha, robiłam brzuszki a to pogorszyło sytuację.... ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Bernadetta a to nie wiedziałaś ze nie wolno robic brzuszkow podczas rozstepu miesni prostych? Cisnienie w brzuchu jest za duze i zamiast laczyc rozstep, otwiera go. Bylas w ogole u lekarza? Czy sama na wlasna reke robilas brzuszki? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy