Nawigacja:
Jakie macie sprawdzone sposoby na walkę z łupieżem?
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
klarita
Blogerka
post napisany:

Macie jakieś sprawdzone sposoby na walkę z łupieżem? Jakiego szamponu używacie? Obsypało mnie w tym tygodniu biały puchem jakby zima nadeszła a do tej pory nie narzekałam na ten problem :) Muszę zmienić szampon

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

klarita a czy w ostatnim czasie zmieniałaś szampon? Bo mnie właśnie obsypało jak zmieniłam szampon ś jak wróciłam do poprzedniego to wszytko wróciło do normy. Jest dużo szamponów likwidujących łupież. Ja nie używałam jakiś specjalistycznych.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Ja też zawsze z tym miałam problem ale przychodził czas, że odpuszczalo. Jeśli chodzi o szampon i odżywkę to mogę polecić tresseme czy jakoś tak. Nie wiem czy dobrze napisałam.. Dobry produkt jeśli chodzi o pielęgnację i łupieżu też się pozbylam dzięki temu  a używałam naprawde wiele produktów 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A ja pozbylam sie lupiezu uzywajac na przemian szamponu capilarte z dermedic i szamponu biovax oczyszczajacego. Tylko, ze dobry efekt daje trzymanie orzez 2 minuty na glowie tego szamponu capilarte i delikatne masowanie

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ja z reguły używam szamponów z firmy Garnier Yves Rocher i Pantene. Jakoś nigdy nie miałam po nich problemów. Kiedyś po użyciu Head&Shoulder tak mnie obsypało, że unikam jak ognia teraz:) Muszę nabyć ten capilarte i zastosować

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

A jest też taki szampon jak biovax czy jakoś tak podobno działa na łupież. A może to prawda z tą zmianą kosmetyku bo może do tamtego się już przyzwyczaiła skóra głowy i po zmianie była w lekkim "szoku"? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

U mnie tez ten headen shoulders nie pomogl wrecz sprawil, ze lupiez sie nasilil. Kiedys kupowalam w biedronce taki pszampon przecilupiezowy, mietowy nie pamietam juz nazwy. Pomagal mi, ale po ciazy rowniez i po nim lupiez sie nasilal. Teraz jak uzywam tego biovaxu i capilarte to jest o wiele lepiej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropa
Mama
post napisany:

Ja próbowałam wielu szamponów gdy miałam problem z łupieżem i żaden drogeryjny szampon nie dawał rady, tylko apteczny Nizoral działał. Do tej pory używam go raz w miesiącu żeby zapobiec nawrotowi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ja również próbowałam różnych szamponów na łupież. Ale mi pomógł Pantene Pro-V przeciwłupieżowy. Ale też wiem, że Nizoral jest bardzo dobry. Muszę też przy następnym razie wypróbować. Równiez słyszałam,że jak się zmienia szampon to może pojawić się łupież.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Ja mogę jeszcze polecić Nizoral właśnie siostra mi mówiła, że kiedyś miała straszny problem z łupieżem i też jej pomógł dodatkowo fryzjerka mi powiedziała, że niby łupież się bierze z tego, że wie kość ludzi nie potrafi myć dobrze włosów :0000

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby