Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Barbara Broniewicz
Mama
post napisany:

Chciała bym schudnąć jak każda inna kobieta dlatego tez sie zastanawiam jak za to sie wziasc żeby nie przesadzic,a było dobrze. Angie1001 Ja w ciązy nie jestem tu chodzi aby po porodzie to zgubic to sie nabrało przez te 9 miesiecy :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Basienka, poszukaj w internecie przelicznika kalorii czy zapotrzebowania. Jesli wpiszesz tam swoja wage, wzrost itd. To wyskoczy ci kaloryka. Bedziesz musiala jesc produkty i miescic sie np w 2000kaloriach dziennie. Do tego cwiczenia i mysle, ze bedzie okej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Basienka1995 dokładnie tak jak napisała MlodaMama92 najlepiej jest poszukać przelicznika kalorii na internecie. Niestety tak już jest że jedna mama gubi kilogramy i nawet nie wie kiedy a inna musi się ograniczać i jeszcze efekty bywają marne.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Wera92
Mama
post napisany:

Rodziłam 19.12. Na sylwestra wybrałam rurki z przed ciąży w rozmiarze xxs :) przytulam 10 kg większość poszło w brzuch trochę w uda. Po porodzie wcale dużo się nie ruszam wiadomo jak to z małym dzieckiem spacery oprócz þego nic w9ecej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Barbara Broniewicz
Mama
post napisany:

Angie1001 Dziekuje bardzo mam nadzieje że sie uda i dziękuje dziewczyny za pomoc i rade trzeba tylko teraz sie wziąść w garść i działac zobaczymy później jakie efekty przyniesie. teraz są upały więc napewno pójdzie mi to sprawnie haha :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Angie1001 jesli miala cukrzyce i miala taka diete od lekarza to co z tym zrobisz? Wiele kobiet bez diety chudnie w czasie ciazy i z dzieckiem jest wszystko wporzadku, sama chyba nie zdecydowala sie na taka diete. Zrezzta na kazdego wszystko inaczej dziala. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mlodamama92 dokładnie tak moje dwie siostry jak były w ciąży to traciły na wadze ale przed ciążą miały nadwagę. W ciąży nie stosował żadnej diety dzieci urodziły się zdrowe a one po porodzie wróciły do swojej nadwagi. Ja akurat jestem inna i tyje w ciąży a później wracam do swojej wagi (za drugim razem było trudniej ale się udało). Więc Basienka1995 myślę że warto się zabrać za siebie i policzyć sobie dzienne zapotrzebowanie a będzie dobrze :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Dlatego napisalam, ze tak sie czasami zdarza, bo niektorzy to chyba mysla, ze bedac w ciazy sie tylko tyje i nic wiecej, a tak nie jest. Moja kolezanka np tez nie przytyla w ciazy, byla chuda przed w ciazy i po porodzie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Barbara Broniewicz
Mama
post napisany:

Powiem wam tak jeśli ktos nie chce schudną to bedzie siedział na 4 literach i nic z tym nie bedzie robila a jesli ktos chce wyglądac super to zabierze sie i bedzie robił to co chce w zyciu osiagnąć :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Basienka to tez prawda. Znam wiele osob ktore mowia jak bardzo zle sie czuja z tymi dodatkowymi kilogramami i nie robia nic w tym kierunku zeby sie ich pozbyc. Ja postanowilam wzmocnic swoje miesnie i cwicze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby