Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
marteczka14
Mama
post napisany:

Jeszcze na zastosuje polecam kupić termoforek z pestek wiśni 🙂 jak chcemy żeby mleczko się na wydostało robimy ciepłe okłady ,po odciągnięciu mleczka zaś zimne . Najlepszy sposób .słyszałam też o kapuście ale osobiście nie próbowałam ,koleżanki chwaliły sobie bardzo 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

marteczka14 w sumie to tej pory wiedziałam że stosuje się termoforek z pestek wiśni ale nie wiedziałam że przed karmieniem robi się ciepłe okłady a po karmieniu zimne. W sumie może dlatego że nie musiałam robić sobie takich okładów.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Te ternoforki z pestek wiśni są rewelacyjne spardzaja się na bóle brzuszka u maluszka jak i na nasze obolałe plecy. Na zimno i na ciepło można brać taki termofor więc rzeczywiście na piersi też będzie to idealne. Ja słyszałam że właśnie ciepło zimne prysznice się sprawdzają. Kiedyś stosowałam jeszcze jakiś krem na brodawki ale nie pamiętam teraz nazwy ale przed każdym karmieniem mylam piersi żeby jednak nic do buzi mu się nie dostało. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Jelai. Mowa o bólach zastojowych to najlepiej działa ciepły prysznic i maskowanie piersi. Podłączenie laktatora/dziecka lub męża żebyś ciągnąć zastój. Przed ściąganie jakieś pół godziny przed można wziąć lecytyne dwie tabletki to bardzo dirbze pomaga na wypływ 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Mlodamama92 z prysznicem chodzi o to, że ciepła woda rozszerza naczynia krwionisniei kanalik mleczne, melko po takiej kąpieli łatwiej wypływa. Lecytyna też ułatwia wypływ mleka. Warto też distawic męża. Ma więcej siły niż dziecko, no ale wiadomo, nie każdy facet jest na tyle odważny 😂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Ja niewiem co to ból piersi mnie nie bolały tak naprawdę ja słyszałam gdzieś że kapustę się przykłada na obolałe piersi laktaor jak jest za dużo a jak za mało to też trzeba cały czas przystawiac żeby się pobudzila herbaty pić na laktacje herbatę z mlekiem ja nie wiele wiem bo nie karmilam 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Aaa no chyba, ze tak. Xd pamiętam wlasnie jak zatkal mi sie jeden kanalik, bolalo okropnie, myslalam, ze mi zaraz cycek eksploduje i mowie do mojej corki, ze musi mi pomoc i wyssac to mleko xd z perspektywy osob trzecich musialo to dziwnie wygladac xs 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Z domowych sposob, mysle, ze najskuteczniejsza bedzie kawa zbozowa z mlekiem. Mi baaarfzo pomogla, Mala ma roczek, a nadal karmie w duzej mierze piersią. Poza tym w aptwce jest juz duzy asortyment. Grunt, zeby pokonac kryzysy laktacyjne

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

W aptece mozna kupic specjalne nakladki, ktore trzyma sie w lodówce i zaklada pomiedzy karmieniami. Z domowych sposobow polecam oklady z kapusty i masaze cieplym strumieniem wody podnprysznicem. :) Twoja zona, to dzielna babka. ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
anuleczkaa
Mama
post napisany:

od kilku dni bardzo bolą mnie piersi:(okłady z kapusty na serio pomagają?:(a może są jakieś tabletki lub kremy ,które nie zaszkodziłby także maluszkowi?:(nie wiem już co mam z tym robić, a piersi są twarde i bolące:(a może to samo przejdzie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby